Październik Nr 10/2008 (34)

miesięcznik " Szkoła jazdy "

AUTOBUSY STANĄ ZA ROK? W kilka tygodni po wejściu w życie nowych zasad nabywania uprawnień kategorii D udało się nam znaleźć tylko jedną firmę w Polsce, która podjęła się szkoleń w ramach obowiązkowej tzw. kwalifikacji wstępnej. Zainteresowanie szkoleniami okresowymi, bez których za rok kierowcy nie będą mogli wykonywać swego zawodu, jest zerowe.

ŚWIETLNEJ EPOPEI CIĄG DALSZY

W trybach procesu legislacyjnego w Sejmie znajdują się projekty uchwał mających w najbliższym czasie wyznaczać standardy postępowania w ruchu drogowym z nieśmiertelnym problemem świateł.

MOTORY NA KOŁEK

Rosnąca popularność motocykli spowodowała poważną zmianę jakościową w szkoleniu kierowców: zniknęła właściwa dla tej grupy jazdy sezonowość i obecnie moda na motocykl utrzymuje się przez cały rok. A egzaminy na czas zimy zamierają.

BEZ RECEPTY NA KRÓTSZE KOLEJKI

Co sprawia, że w jednych WORD-ach na egzamin czeka się trzy tygodnie, a w innych – trzy miesiące? Dlaczego w obrębie jednego ośrodka egzaminowania jeden kursant czeka na sprawdzian teoretyczny tydzień, a ten, który przyjdzie dzień później – już miesiąc? Wydaje się, że nie ma dobrej odpowiedzi na te pytania

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button
  • Brak produktów w koszyku.