Miesięcznik Szkoła Jazdy Październik Nr 10/2008 (34)

AUTOBUSY STANĄ ZA ROK? W kilka tygodni po wejściu w życie nowych zasad nabywania uprawnień kategorii D udało się nam znaleźć tylko jedną firmę w Polsce, która podjęła się szkoleń w ramach obowiązkowej tzw. kwalifikacji wstępnej. Zainteresowanie szkoleniami okresowymi, bez których za rok kierowcy nie będą mogli wykonywać swego zawodu, jest zerowe.

ŚWIETLNEJ EPOPEI CIĄG DALSZY
W trybach procesu legislacyjnego w Sejmie znajdują się projekty uchwał mających w najbliższym czasie wyznaczać standardy postępowania w ruchu drogowym z nieśmiertelnym problemem świateł.
MOTORY NA KOŁEK
Rosnąca popularność motocykli spowodowała poważną zmianę jakościową w szkoleniu kierowców: zniknęła właściwa dla tej grupy jazdy sezonowość i obecnie moda na motocykl utrzymuje się przez cały rok. A egzaminy na czas zimy zamierają.
BEZ RECEPTY NA KRÓTSZE KOLEJKI
Co sprawia, że w jednych WORD-ach na egzamin czeka się trzy tygodnie, a w innych - trzy miesiące? Dlaczego w obrębie jednego ośrodka egzaminowania jeden kursant czeka na sprawdzian teoretyczny tydzień, a ten, który przyjdzie dzień później - już miesiąc? Wydaje się, że nie ma dobrej odpowiedzi na te pytania
redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0