Otwarto kolejny ODTJ. Tym razem pod Łodzią

ODTJ Łódź

Kilka dni temu odbyło się oficjalne otwarcie Toru Łódź, czyli kolejnego obiektu w Polsce, na którym mogłyby odbywać się obowiązkowe szkolenia dla młodych kierowców. Problem w tym, że trzeba będzie na nich poczekać. Ile? Tego nie wiadomo. Cały czas nie podano realnej daty wejścia w życie systemu CEPiK 2.0.

Ośrodek doskonalenia techniki jazdy powstał w Strykowie pod Łodzią, przy drodze krajowej 71 (w kierunku Zgierza).

Tor Łódź to obiekt, na którym mogą ćwiczyć doświadczeni kierowcy samochodów osobowych, motocykli, gokartów. W niedalekiej przyszłości nie można będzie do tej grupy osób dodać świeżo upieczonych kierowców. Dlaczego? Wszystko przez kolejne przesunięcie wejścia w życie systemu CEPiK 2.0.

Główna pętla toru asfaltowego ma długość 1,5 km, szerokość 8-12 m i 17 zakrętów. Obiekt został wyposażony w dwie płyty poślizgowe: prostokątną (7 m x 70 m) i stanowiącą wycinek pierścienia.

Oprócz toru asfaltowego, w ramach inwestycji zaprojektowano parterowy budynek dydaktyczno-szkoleniowy, który pomieści 80 osób.

jaz

Wasze komentarze (7)

    • Ty czytasz, co piszesz? To prywatny obiekt, jak nie zarobi, to upadnie i tyle. Nikt od niczego nie będzie dokładał. No, ale Twój nick tłumaczy wszystko:)
  1. Kol.Andrzeju nie zapominaj iż gro ODTJ powstają lub powstały przy WORD one nie są prywatne i nie mogą być bankrutami i Ty będziesz partycypował w jego bankructwie łożąc na jego utrzymanie
    • Kolego (nomen omen) Frajerze. Ten ODTJ nie jest WORD -ski, tylko prywatny. Myślenie nie boli, naprawdę - spróbuj:)
    • Panie Buchalter, ale czytaj Pan o czym mowa. To prywatny ośrodek i chodzi o to, że jak zbankrutuje, to nikt z pieniędzy publicznych nie będzie go ratował, jak próbuje tu wmawiać wszystkim szanowny pan Frajer.
  2. Prywatny czy wordowski to raczej niema większego znaczenia ponieważ jak wszyscy chyba wiemy właściciele ODTJ liczą na spodziewane przychody -zyski związane z bowiązkowym i od dawna zapowiadanym wprowadzeniem w życie szkoleń wynikających z artykułu 91 UoKP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button
  • Brak produktów w koszyku.