Już blisko pięć tysięcy osób postanowiło zdać egzamin na prawo jazdy w niedawno otwarej oświęcimskiej filii MORD-u w Krakowie - donosi "Gazeta Krakowska".

Oświęcimski oddział został otwarty pod koniec czerwca. Mieści się w zaadaptowanych pomieszczeniach Miejskiego Zakładu Komunikacji.


? Jest to instytucja mała, ale mam nadzieję schludna - ocenił podczas otwarcia dyrektor WORD-u w Krakowie Marek Dworak. ? W pełni przygotowana do tego, aby prowadzić egzaminy.


Okazało się to prawdą. Mimo tego, że liczba osób mających ochotę zdać tam prawo jazdy rośnie. Niedługo po otwarciu oddziału terenowego w Oświęcimiu, egzaminy były przeprowadzane niemal od ręki. Teraz jest inaczej. Trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo na teorię czeka się dwa tygodnie, praktykę - już miesiąc - donosi "Gazeta Krakowska". 


Zadowoleni z nowego miejsca egzaminacyjnego są kursanci, oświęcimscy kierowcy już nie. Skarżą się, że w mieście zaczęły tworzyć się korki.


W ślad krakowskiego MORD-u poszedł ośrodek ruchu drogowego w Nowym Sączu. Pod koniec października otwarta została filia w Nowym Targu.


jaz

felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0