Ostatnie godziny na uwagi do rozporządzeń – branżowcy debatują

logo OGÓLNOPOLSKA IZBA GOSPODARCZA OSK

W Ciechocinku trwa właśnie spotkanie przedstawicieli najważniejszych organizacji branży szkolenia kierowców. Dziś (2 grudnia) mija termin zgłaszania uwag do rozporządzeń wykonawczych do ustawy o kierujących.

Czy organizacje zdołają wypracować wspólne stanowisko? Czasu jest mało, bowiem tylko do północy mogą wpływać uwagi do rozporządzeń do ustawy o kierujących. Od godziny 15 trwa w Ciechocinku spotkanie, gdzie opracowany ma zostać wspólny projekt. Zorganizowała je Ogólnopolska Izba Gospodarcza OSK zaprasza na spotkanie przedstawicieli organizacji branżowych.

– W związku z doręczeniem trzech projektów rozporządzeń regulujących problematykę szkolenia, egzaminowania i wydawania uprawnień do kierowania pojazdami, warto podjąć próbę wyartykułowania wspólnego stanowiska wiodących i reprezentatywnych dla branży osk organizacji – pisał w zaproszeniu Roman Stencel, prezes OIGOSK.

Na spotkanie zaproszone zostały: PFSSK, OIGOSK, KIEROWCA.PL i PIGOSK, Z zaproszenia skorzystały jednak pierwsze trzy. Podczas spotkania ich przedstawiciele mają przedstawić propozycje uwag i podjąć próbę wypracowania wspólnego stanowiska, które drogą elektroniczną do Ministerstwa Infrastruktury jeszcze przed północą.

Czekamy na rezultaty.

8 komentarzy do “Ostatnie godziny na uwagi do rozporządzeń – branżowcy debatują”

1. Może, już czas przedstawić co nasi przedstawiciele uzgodnili i jakie jest ich stanowisko.Chyba,że dokument jest „tajny”…………..i dopiero po ukazaniu sie zatwierdzonych rozporządzeń wyjdzie szydło z worka.

2. Pingback: จดทะเบียน อย