W Ciechocinku trwa właśnie spotkanie przedstawicieli najważniejszych organizacji branży szkolenia kierowców. Dziś (2 grudnia) mija termin zgłaszania uwag do rozporządzeń wykonawczych do ustawy o kierujących.

Czy organizacje zdołają wypracować wspólne stanowisko? Czasu jest mało, bowiem tylko do północy mogą wpływać uwagi do rozporządzeń do ustawy o kierujących. Od godziny 15 trwa w Ciechocinku spotkanie, gdzie opracowany ma zostać wspólny projekt. Zorganizowała je Ogólnopolska Izba Gospodarcza OSK zaprasza na spotkanie przedstawicieli organizacji branżowych.


- W związku z doręczeniem trzech projektów rozporządzeń regulujących problematykę szkolenia, egzaminowania i wydawania uprawnień do kierowania pojazdami, warto podjąć próbę wyartykułowania wspólnego stanowiska wiodących i reprezentatywnych dla branży osk organizacji - pisał w zaproszeniu Roman Stencel, prezes OIGOSK.


Na spotkanie zaproszone zostały: PFSSK, OIGOSK, KIEROWCA.PL i PIGOSK, Z zaproszenia skorzystały jednak pierwsze trzy. Podczas spotkania ich przedstawiciele mają przedstawić propozycje uwag i podjąć próbę wypracowania wspólnego stanowiska, które drogą elektroniczną do Ministerstwa Infrastruktury jeszcze przed północą.


Czekamy na rezultaty.


 

felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0