Osiem prób na prawo jazdy. W końcu potrąciła dziecko

Osiem razy nie zdała egzaminu na prawo jazdy, więc postanowiła jeździć bez dokumentów. Teraz ma kłopoty, bo potrąciła 5-letnie dziecko. To mieszkanka gminy Trzebieszów na Lubelszczyźnie. O sprawie doniosło radio Tokfm.

W czwartek wieczorem chłopiec wyjechał na rowerze z podwórka wprost na jezdnię w miejscowości Wylany. Samochód nie zdążył wyhamować, uderzył w dziecko i odjechał z miejsca wypadku.

Policjanci bardzo szybko namierzyli kierowcę. Okazało się, że to 28-letnia mieszkanka gminy Trzebieszów. Wiozła czworo swoich dzieci. Tłumaczyła policjantom, że odjechała, ale wcześniej porozmawiała z pięciolatkiem i uznała, że nic poważniejszego mu sie nie stało.

Jak ustalili policjanci, kobieta w ubiegłym roku skończyła kurs na prawo jazdy, ale zgody na kierowanie pojazdami nie ma, bo osiem razy nie zdała egzaminu. Teraz nie ma prawa jazdy, ma za to poważne problemy.

Źródło: tokfm

6 komentarzy do “Osiem prób na prawo jazdy. W końcu potrąciła dziecko”

1. Pingback: find more

2. Pingback: u31