Osiem prób na prawo jazdy. W końcu potrąciła dziecko

nauka jazdy

Osiem razy nie zdała egzaminu na prawo jazdy, więc postanowiła jeździć bez dokumentów. Teraz ma kłopoty, bo potrąciła 5-letnie dziecko. To mieszkanka gminy Trzebieszów na Lubelszczyźnie. O sprawie doniosło radio Tokfm.

W czwartek wieczorem chłopiec wyjechał na rowerze z podwórka wprost na jezdnię w miejscowości Wylany. Samochód nie zdążył wyhamować, uderzył w dziecko i odjechał z miejsca wypadku.

 Policjanci bardzo szybko namierzyli kierowcę. Okazało się, że to 28-letnia mieszkanka gminy Trzebieszów. Wiozła czworo swoich dzieci. Tłumaczyła policjantom, że odjechała, ale wcześniej porozmawiała z pięciolatkiem i uznała, że nic poważniejszego mu sie nie stało.

Jak ustalili policjanci, kobieta w ubiegłym roku skończyła kurs na prawo jazdy, ale zgody na kierowanie pojazdami nie ma, bo osiem razy nie zdała egzaminu. Teraz nie ma prawa jazdy, ma za to poważne problemy.

Źródło: tokfm

 

Wasze komentarze (1)

  1. Myśle że powinna się jeszcze uczyć,a potem spróbować zdać..a nie tylko chodzić na egzaminy... Egzaminatorzy trafnie ocenili jej zdolności do samodzielnej jazdy....

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button
  • Brak produktów w koszyku.