ODTJ

Z projektu zmiany ustawy o ruchu drogowym oraz kilku innych ustaw, który jest datowany na 21 lipca, wynika, że wejście w życie przepisów związanych z okresem próbnym dla młodych kierowców planowane jest nie na 4 czerwca, tylko 26 marca!

Autorem projektu jest Ministerstwo Cyfryzacji. Dotyczy on Centralnej Ewidencji Kierowców. To dokument o tyle przełomowy, że po raz pierwszy planuje się przyspieszenie, a nie opóźnienie wejścia w życie przepisów ustawy o kierujących pojazdami. Zamiast 4 czerwca 2018 roku, już 26 marca miałyby wejść w życie przepisy przede wszystkim dotyczące okresów próbnych dla „świeżych” kierowców. To ważna wiadomość zarówno dla osób ubiegających się o prawo jazdy jak i ośrodków szkolenia kierowców. Dlaczego? Bo tzw. okres próbny to dwa lata usiane ograniczeniami i obowiązkami, w tym dwoma płatnymi szkoleniami już po uzyskaniu prawa jazdy kategorii B.

rb, jaz

6 komentarzy do “Okres próbny wejdzie szybciej niż zakładano? Ministerstwo Cyfryzacji ma już projekt”

1. Ma być bez korekt, omyłek i poprawek gdyż one są najgorsze, wolę poczekać 2 m-ce dłużej ale żeby wszystko dobrze działało. Martwię się jednak znając życie, że i tym razem będzie jak zwykle a nawet przewiduję horror. Pracujcie chłopcy, pracujcie i nie psujcie tego co jeszcze działa, kasa i tak będzie, zważajcie jeno co by starczyło kasy do emerytury, my jesteśmy wszak przyzwyczajeni do czekania, eksperymentów i wszelkich innowacyjnych pomysłów na papierze tych co to mają niby ułatwić życie normalnym ludziom?Kiedy to będzie po ludzku, i rozumnie sam TEN z Góry też nie wie bo Polska to taki dziwny Kraj?

1. Pingback: เครื่องกรองน้ำ coway

2. Pingback: pop over to this site