OIGOSK: odznaczenia państwowe dla szkoleniowców

24 listopada w Centrum Wczasowo Konferencyjnym „SOLARIS” (Łazy k. Mielna) zorganizowano uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych dla zasłużonych działaczy OIGOSK-u.

Złote medali za Długoletnią Służbę nadano postanowieniami Prezydenta RP z 2 i 13 sierpnia 2012 r. na wnioski zarządu OIGOSK poparte przez wojewodę małopolskiego i łódzkiego.

Odznaczenia wręczono: Jerzemu Wojtanowicz z Krakowa, Zygmuntowi Wota z Łodzi.

Adamowi Próchnickiemu z Siedlec Minister Transportu Budownictwa i Gospodarki Morskiej na wniosek zarządu OIGOSK poparty przez wojewodę mazowieckiego nadał Odznakę Honorową Zasłużony Dla Transportu RP. Odznaczenia wręczał wicewojewoda zachodniopomorski Ryszard Mićko.

Na fotografii od lewej: R. Stencel, Z. Popławski; Z. Wota, A. Próchnicki, J. Wojtanowicz

4 komentarze do “OIGOSK: odznaczenia państwowe dla szkoleniowców”

1. Medale dostali chyba ci co wymyślili super OSK, profil kierowcy, czy kurs w ODTJ , gratuluję i życzę nie mniej udanych pomysłów w przyszłości , jeszcze tyle medali jest do wzięcia ,a ośrodki padają.

2. Pingback: https://www.postandcourier.com/sponsored/phenq-reviews-does-this-diet-pill-actually-work/article_1cdbfb1a-395f-11ee-9d97-33c51303c959.html

3. Pingback: from this source