Mężczyzna zdający egzamin na prawo jazdy kategorii A o mało nie zginął pod kołami samochodu ciężarowego, którego kierowca nie zatrzymał się na skrzyżowaniu ze znakiem "stop". Mrożąca krew w żyłach sytuacja miała miejsce w ubiegłym tygodniu na ulicach Legnicy.

Zdarzenie zarejestrowała kamera umieszczona w samochodzie egzaminatora, jadącego za zdającym egzamin motocyklistą. Ciężarówka przemknęła tuż przed kołami zaskoczonego mężczyzny, który jechał drogą z pierwszeństwem przejazdu. Kierowca samochodu ciężarowego nie zatrzymał się i odjechał.


Nagranie trafiło do legnickiej komendy policji. Funkcjonariusze rozpoczęli ustalanie tożsamości kierującego samochodem ciężarowym. Po ustaleniu jego danych, sprawa trafi do sądu z wnioskiem o cofnięcie uprawnień do kierowania. Grozi mu również grzywna w wysokości do 5 tys. zł.


Film można obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=JY-RFsYWnBA


red

felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0