O krok od tragedii, czyli motocyklowy egzamin w Legnicy

Mężczyzna zdający egzamin na prawo jazdy kategorii A o mało nie zginął pod kołami samochodu ciężarowego, którego kierowca nie zatrzymał się na skrzyżowaniu ze znakiem “stop”. Mrożąca krew w żyłach sytuacja miała miejsce w ubiegłym tygodniu na ulicach Legnicy.

Zdarzenie zarejestrowała kamera umieszczona w samochodzie egzaminatora, jadącego za zdającym egzamin motocyklistą. Ciężarówka przemknęła tuż przed kołami zaskoczonego mężczyzny, który jechał drogą z pierwszeństwem przejazdu. Kierowca samochodu ciężarowego nie zatrzymał się i odjechał.

Nagranie trafiło do legnickiej komendy policji. Funkcjonariusze rozpoczęli ustalanie tożsamości kierującego samochodem ciężarowym. Po ustaleniu jego danych, sprawa trafi do sądu z wnioskiem o cofnięcie uprawnień do kierowania. Grozi mu również grzywna w wysokości do 5 tys. zł.

Film można obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=JY-RFsYWnBA

red

Wasze komentarze (2)

  1. I egz nie zdany, nie obejrzał się przed ruszeniem .... A tak poważnie, brawo za hamowanie awaryjne motocyklisty i zwiększoną uwagę bo inaczej byłaby bida...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Brak produktów w koszyku.