Nowy sezon, nowi kursanci. „Nauka jazdy” wraca na ekrany TTV

nauka jazdy

Już dzisiaj w telewizji TTV będzie można obejrzeć pierwszy odcinek drugiego sezonu programu „Nauka jazdy”.

Do grupy instruktorów znanych z pierwszej serii programu, czyli Anetty Gniezińskiej, Zbigniewa Chrzana oraz Łukasza Kmiecika, dołączy jeszcze Justyna Kalisz. Poprowadzą oni dwie grupy kursantów z Krakowa i Śląska.

Tym razem kamery TTV towarzyszyły m.in. „Kacprowi, który lubi szybką jazdę i nie przebiera w słowach, czarującej modelce Malwinie, która z wybiegu wskoczy wprost do samochodu, a także pewnej siebie Karolinie, której cięty język dopiero poznają instruktorzy oraz… inni uczestnicy ruchu drogowego”.

W elce zasiądzie również puszysta rodzina, która zawalczy nie tylko o prawo jazdy, ale i o swoje zdrowie. Zobaczymy jak wygląda jazda po wietnamsku z Quenem — właścicielem azjatyckiej restauracji. Fani serii na pewno ucieszą się, że pani Halinka — rencistka z Tarnowa — nie poddała się po porażkach z poprzedniego sezonu i po raz kolejny stanie do nierównego pojedynku ze znakami drogowymi.

Pierwszy odcinek drugiej serii programu „Nauka jazdy” zostanie wyemitowany w telewizji TTV dzisiaj o godz. 22.

red

10 komentarzy do “Nowy sezon, nowi kursanci. „Nauka jazdy” wraca na ekrany TTV”

   1. Wyście już wszyscy oczadzieli ? Przecież to nie film dokumemtalny na TVP Kultura, tylko prymitywny, prostolinijny program rozrywkowy dla plebsu w TTV. Dystansu trochę i poluzujcie szelki jak was piją 😉

    1. Pingback: clase azul clear bottle​

    2. Pingback: ผลบอลสด

Dodaj komentarz