Już dzisiaj w telewizji TTV będzie można obejrzeć pierwszy odcinek drugiego sezonu programu „Nauka jazdy”.

Do grupy instruktorów znanych z pierwszej serii programu, czyli Anetty Gniezińskiej, Zbigniewa Chrzana oraz Łukasza Kmiecika, dołączy jeszcze Justyna Kalisz. Poprowadzą oni dwie grupy kursantów z Krakowa i Śląska.


Tym razem kamery TTV towarzyszyły m.in. „Kacprowi, który lubi szybką jazdę i nie przebiera w słowach, czarującej modelce Malwinie, która z wybiegu wskoczy wprost do samochodu, a także pewnej siebie Karolinie, której cięty język dopiero poznają instruktorzy oraz... inni uczestnicy ruchu drogowego”.


W elce zasiądzie również puszysta rodzina, która zawalczy nie tylko o prawo jazdy, ale i o swoje zdrowie. Zobaczymy jak wygląda jazda po wietnamsku z Quenem — właścicielem azjatyckiej restauracji. Fani serii na pewno ucieszą się, że pani Halinka — rencistka z Tarnowa — nie poddała się po porażkach z poprzedniego sezonu i po raz kolejny stanie do nierównego pojedynku ze znakami drogowymi.


Pierwszy odcinek drugiej serii programu „Nauka jazdy” zostanie wyemitowany w telewizji TTV dzisiaj o godz. 22.


red

felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0