Udostępnimy on-line nowe pytania egzaminacyjne w zestawach. Poinformuj swoich kursantów, by mogli dobrze przygotować się do egzaminu.

Pytania egzaminacyjne zmieniły się w związku z wejściem w życie nowego Prawa o ruchu drogowym. Do bazy pytań egzaminacyjnych dołożono około stu nowych (na wszystkie kategorie prawa jazdy), a ponad 50 pytań zostało zmienionych. Pierwsze podręczniki zawierające uaktualnioną bazę pojawią się w sprzedaży dopiero za kilka tygodni. Jednak już teraz Twoi kursanci mogą zapoznać się z nowymi pytaniami w Internecie.


Korzystaj już dziś z najnowszej bazy pytań on-line. Darmowe testy znajdziesz TUTAJ.


Dla tych, którzy chcieliby sprawdzić znajomość przepsiów w formie symulacji egzaminu państwowego i mieć możliwość przeglądania wszystkich aktualnie obowiązujących pytań przygotowaliśmy odpłatne Testy Premium. Specjalna opcja pozwala również na przejrzenie wyłącznie pytań ostatnio dodanych lub zmienionych.


Z Testów Premium możesz skorzystać klikając TUTAJ


Funkcjonalności dostępne w aplikacji Testy Premium:


- Egzamin państwowy - testy A,B,C,D w formie symulacji egzaminu państwowego;


- Testy według tematów - testy A,B,C,D poukładane według kategorii obowiązujących w egzaminie państwowym;


- Szybka nauka - tryb nauki w której system będzie wybierał dla ciebie pytania w których popełniasz najwięcej błędów;


- Testy 2011 - możliwość obejrzenia i rozwiązania wszystkich pytań testowych zmienionych lub dodanych od stycznia 2011 roku;


- Statystyki - możliwość zobaczenia statystyk rozwiązywanych przez ciebie testów.

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0