Nowak podpisał rozporządzenia

Minister TBiGM Sławomir Nowak podpisał rozporządzenia wykonawcze do ustawy o kierujących pojazdami

Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej poinformowało o zakończeniu prac legislacyjnych nad projektami rozporządzeń w sprawie egzaminowania osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez egzaminatorów oraz wzorów dokumentów stosowanych w tych sprawach, w sprawie wydawania dokumentów stwierdzających uprawnienia do kierowania pojazdami oraz w sprawie szkolenia osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, instruktorów i wykładowców.

Rozporządzenia zostały już co prawda podpisane przez ministra Sławomira Nowaka, jednak czekają jeszcze na podpisy szefów resortów MON i MSW. Po podpisaniu przedmiotowe rozporządzenia zostaną opublikowane w Dzienniku Ustaw.

red

4 komentarze do “Nowak podpisał rozporządzenia”

1. I znowu wielka burza w szklance wody! Chciał bym się mylić ale mam poważne obawy, że rozporządzenia -programy nauki jazdy będą na podobnym a więc takim samym poziomie jak poprzednie.
    Z poważaniem W.Sz

2. Pingback: check my site