Nielegalne papierosy w "elce". "Tego jeszcze nie było"

kontrola drogowa

Tysiąc paczek rosyjskich papierosów bez akcyzy znaleźli w pojeździe nauki jazdy olsztyńscy celnicy. 

Do kontroli doszło 1 września. Celnicy zatrzymali fiata punto w miejscowości Rapaty, niedaleko Ostródy. Dlaczego? Numery rejestracyjne pojazdu wskazywały na to, że jego właściciel działa w województwie podlaskim.

– Przyszli kierowcy co prawda szkolą się też poza miastem, ale raczej w kilkusetkilometrowe trasy nie wyruszają – mówi Ryszard Chudy, rzecznik prasowy Izby Celnej w Olsztynie.

Celnicy mieli nosa. Podczas kontroli okazało się, że cały bagażnik „elki” wypełniony był rosyjskimi papierosami bez akcyzy. Prowadził ją właściciel szkoły jazdy, wobec którego została wszczęta sprawa karna.

– Tego jeszcze nie było – komentują całą sprawę olsztyńscy celnicy.

 

 

3 komentarze do “Nielegalne papierosy w "elce". "Tego jeszcze nie było"”

  1. Pingback: führerschein kaufen

  2. Pingback: สมัครเน็ต ais

Dodaj komentarz