Nie zmieniajmy pojazdów! Odzew na apel

nauka jazdy

Opublikowany 19 stycznia apel jednego z właścicieli OSK ws. zmiany samochodów egzaminacyjnych w WORD Warszawa spotkał się ze sporym odzewem ze strony czytelników. Publikujemy niektóre z nadesłanych opinii w tej sprawie.

Witam,

Właśnie przeczytałem informacje dotyczącą wymiany pojazdów na takie jak chce WORD, ja mam swój mały OSK na Śląsku, jeździmy tu od lat na fiatach Punto, ale obecnie od miesiąca toyotą saris. Dowiedziałem się, że kontrakt podpisany jest na 2 lata, a za 2 lata zmiana kolejna. W przetargu brała udział tylko toyota, więc to nie przetarg tylko ŁAPóWA. Jak na przetargu może być jeden pojazd wystawiony? Kiedy wjechałem do salonu toyoty pani powiedziała mi ze za niedługo będę kupował nowe auto jeszcze przed ogłoszeniem wyniku przetargu. Bandyctwo, wszystko jest ustalone a WORD-y twierdzą, że idą z duchem czasu i technologią. Te 6 biegów jest to ta cala ich technologia? Czemu w Nowym Sączu jeździ mitsubishi colt, pojazd, który wchodził do produkcji, a jego cena startowa to 60 tys. zł! Nie bylo możliwości kupienia auta z tzw. drugiej reki, a czemu tak? Bo dyrektor WORD-u dostał łapówkę. Żeby takie coś dotykało całą naukę jazdy w Polsce.Wiele razy kursant mi sie skarżył, że egzaminator w czasie egzaminu mu powiedział, że i tak by go oblał, więc można to zrobić szybciej.To my instruktorzy szkolimy i powinniśmy egzaminować, bo znamy swoich uczniów, ale są juz WORD-y, to niech robią to zgodnie z prawem, a nie zgodnie z łapówką. Pozdrawiam

Marcin (nazwisko do wiadomości redakcji)

 

Popieram! Jestem ze Śląska. Też wymienili nam auta. Proponuje ogólnopolski protest. Niech wszyscy zjadą się do Warszawy! Pozdrawiam

Wojciech (nazwisko do wiadomości redakcji)

 

Popieram, nie dajmy sie zwariowac. Robmy swoje jak najlepiej potrafimy, bez wymiany aut. Kursanci tez rozumieja ze wymiana taboru pociaga za soba wieksze koszty. Wiec tak na prawde jest to jest to nasz wspolny interes.

Grzegorz

 

22 komentarze do “Nie zmieniajmy pojazdów! Odzew na apel”

 1. drodzy koledzy , . niech word zmienia
  nawet na promy kosmiczne, naszym ( a raczej juz waszym ) zadaniem jest zmienic mentalność kursanta , ze nie ten osrodek jest najlepszy ,który ma ten sam samochod co word , ale ten który nauczy dobrze jezdzić samochodem dowolnej marki .

 2. Panie Wojtku ze Ślązka- jak Pan widzi problem dotyka całej branży. Dopuki się nie zjednoczymy w działaniach-nic się nie zmieni! Trzeba dotrzeć do każdego OSK-dużego i małego. Nie oglądać się na WORD-y- szkolić na swoich pojazdach, a wybrany przez WORD DEALER niech zarabia na nich !

     1. Wojtek ze Śląska

      Trzeba to nagłośnić na wszystkich forach związanych z nauką jazdy i wkleić link do tego artykułu!!!

        1. LOK-i i inne tego typu firmy na to nie pójdą, tylko
         napędzisz im klientów….

         1. WORD-y robią przetargi bo muszą.
          W naszym interesie jest wywalczenie,
          aby Firma wygrywająca sprzedawała auta
          dla WORD-u i każdego OSK w cenie
          w której zaproponowała .
          WORD bierze 100 szt. OSK np.300 szt

          1. ludzie samochody co 4 lata chętnie ale cena kursu musi być inna .jak nie będzie zmian pojazdów to znajdzie się ktoś kto szkoli złomem za 20zł tylko cena kursu minimalna da zarobić dobrym osrodkom a zle zamknie

           1. ; WORD Warszawa nie kupuje a wynajmuje auta !!! i będzie otrzymywać nową partie co 10 miesięcy i nikt nam nie zagwarantuje że w trakcie tej umowy czteroletniej auto które wygrało przetarg nie będzie sie zmieniać pod względem technicznym !!!

          2. A gdzie był Pan WYżycki 2 lata temu jak większośc OSK wymieniało z 5ciobiegowych na 6 cio biegowe?
           Jakoś nikt z tego powodu nie płakał.
           Osk które nie wymieniły na 6ciobiegowe dostawały po tyłku równo, bo odciągaliście klientów pisząc na forach o WIELKICH RÓŻNICACH!

          3. cd
           Jakie te różnice są pomiędzy 5cio a 6cio biegowym?
           Kto na egzaminie uzywa 6ciu biegów???
           Wsteczny wchodził inaczej? No i co z tego!
           Moi kursanci jeździli na 5cio biegowych i nie było problemu z wstecznym.

          4. cd
           Pooklejaliście samochody napisami- SAMOCHÓD EGZAMINACYJNY.YARIS 6 biegów.
           Ja kupię nową skodę i gwiżdże na wasze apele.
           DLaczego nikt nie pomyślał o tym 2 lata temu..
           Wszyscy wiedzieli że toyota na 3 lata weszła a teraz płacz..

          5. Pingback: Buy Hydrocodone online

Dodaj komentarz