Nie dokończyli szkolenia, nie zwrócili pieniedzy

pieniądze

Bydgoszczanie, którzy zapisali się na kurs nauki jazdy w ośrodku Moc są oburzeni. Szkoła jazdy została zamknięta, a oni nie mogą odzyskać zainwestowanych w szkolenie pieniędzy. Sprawą zajmowała się prokuratura, ale ją umorzyła – donosi Express Bydgoski.

Dlaczego? Według relacji jednego z poszkodowanych właścicielka szkoły obiecała prokuraturze, że nie zamierzała ośrodka zamykać i obiecała zwrot pieniędzy. Jednak ludzie, którzy uczestniczyli w niedokończonym szkoleniu nie dostali póki co ani grosza.

Zdaniem prokuratorów kursanci mogą walczyć o swoje prawa tylko na drodze cywilnej. Wiąże się to jednak z koniecznością wnoszenia opłat i niepewnością, czy od dłużnika uda się ściągnąć pieniądze.

4 komentarze do “Nie dokończyli szkolenia, nie zwrócili pieniedzy”

  1. Widać ,że takie pojęcia jak uczciwość ,solidnośc kupiecka zaufanie do firmy itp są tej Pani całkowicie nie znane.Jak taka osoba może w dalszym ciągu liczyć na sukces i prowadzić w dalszym ciągu ośrodek szkolenia pod własnym nazwiskiem?
    Szkodagadać W.Sz

  2. Pingback: ใบรับรอง Xtreme Gaming หน่วยงานเอกชนน่าเชื่อถือ

  3. Pingback: this hyperlink

  4. Pingback: ข่าวบอล

Dodaj komentarz