Ośrodek Szkolenia Kierowców "Bartek” ze Słupska zdobył największe zaufanie czytelników Głosu Pomorza i internautów portalu GP24.

Od 30 lipca do 15 sierpnia w Głosie Pomorza trwał plebiscyt na najbardziej przyjazną szkołę jazdy w regionie. Przez ten czas można było oddawać głosy za pomocą SMS-ów oraz kupony wycięte z gazety. Głosować można było na 26 szkół, które znalazły się w rankingu prowadzonym przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Słupsku.


 


Pierwsze miejsce ze 180 głosami zajął OSK Bartek należący do Jana Perza ze Słupska. Drugie miejsce i 165 głosów zdobył OSK Champion Rafała Pilarka ze Słupska. Trzecie miejsce i 127 głosów zajęła szkoła jazdy Prawko III pani Danuty Steć ze Słupska.


 


Wszystkim trzem szkołom gratulujemy zaufania, jakim obdarzyli ją kursanci. Zdobywcy pierwszych trzech miejsc otrzymają dyplomy oraz publikację na łamach "Głosu Pomorza”.


 


Zwycięska szkoła jazdy "Bartek” istnieje od dwóch i pół roku i przewinęło się przez nią już ponad 500 kursantów.


mp/Głos Pomorza


 

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0