Najnowocześniejszy WORD już otwarty

WORD Szczecin

Na początku października, po dwóch latach budowy otwarto nową siedzibę WORD-u w Szczecinie. Jest ładnie i nowocześnie.

Budowa nowej siedziby Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Szczecinie rozpoczęła się w lipcu 2012 roku i trwała do lutego tego roku. Choć użytkowanie budynku rozpoczęło się w marcu, to oficjalne otwarcie miało miejsce 9 października. Trzykondygnacyjny budynek ma dziś dużo większą powierzchnię nić uprzednio. Wynosi dziś ona 1550 m2. Na piętrach mieści się pięć sal szkoleniowych i duża sala konferencyjna, która jest w stanie pomieścić 250 osób.

Cezary Tkaczyk, dyrektor WORD-u w Szczecinie przyznaje, że część obiektu, w tym sala konferencyjna będą wynajmowane firmom i instytucją zewnętrznym. Jest to sposób na dodatkowe finansowanie ośrodka w trudnych czasach niżu demograficznego i niełatwej sytuacji na rynku. Tkaczyk wspomina, że funkcjonowanie WORD-ów będzie musiało w jakieś części opierać się również o szkolenia, a do tego potrzebne są sale.

Tekst i zdjęcia: Maciej Piaszczyński

6 komentarzy do “Najnowocześniejszy WORD już otwarty”

1. Pingback: Online medicatie kopen zonder recept bij het beste Benu apotheek alternatief in Amsterdam Rotterdam Utrecht Den Haag Eindhoven Groningen Tilburg Almere Breda Nijmegen Noord-Holland Zuid-Holland Noord-Brabant Limburg Zeeland Online medicatie kopen zonder r