Dariusz Kuźma ze szkoły nauki jazdy „RA-DAR” wygrał regionalne eliminacje konkursu „Instruktor Roku” i będzie reprezentował Małopolskę podczas finału w Pile.

Eliminacje odbyły się 7 maja (w sobotę) na terenie Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego. O tytuł najlepszego instruktora w regionie i przepustkę do ogólnopolskiego finały ubiegało się 18 instruktorów i instruktorek (w konkursie udział wzięły cztery panie). Konkurs obejmował sześć konkurencji: znajomość przepisów ruchu drogowego i przepisów szkoleniowych, pierwsza pomoc medyczna, stabilność stewarda, celność Lancelota, perfekcja poleceń, zwinność łosia (slalom tyłem „na lusterkach” między pachołkami). Eliminacje zwyciężył Dariusz Kuźma ze szkoły nauki jazdy „RA-DAR”. Drugie miejsce zajął Przemysław Korczyński (OSK ROLMINEX), a trzecie Jarosław Wojtyłko (OSK MAX). Najlepszą instruktorką okazała się Ewelina Ogonek. Instruktorzy, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca będą reprezentować Małopolskę podczas finału, który odbędzie się 11 czerwca w Pile.


Eliminacje małopolskie zorganizowało Małopolskie Stowarzyszenie Nauczycieli Kształcących Kierowców przy współpracy z terenowym oddziałem Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej OSK.


mur


 

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0