Na planie „Jazdy Polskiej” (fotorelacja)

nauka jazdy na placu manewrowym

Coraz bliżej do rewolucji w egzaminie teoretycznym na prawo jazdy. Czy system szkolenia jest gotowy na takie zmiany? Jak wygląda lekcja teorii na miarę XXI wieku? Wszystko to będzie tematem przygotowywanego właśnie przez TVN Turbo odcinka programu „Jazda Polska” poświęconego szkoleniom kierowców.

8 września gościliśmy z wizytą na planie kolejnego odcinka programu telewizyjnego „Jazda Polska” emitowanego przez TVN Turbo. Zdjęcia odbywały się w warszawskiej Akademii Bezpiecznej Jazdy przy ulicy Muszkieterów 43. Tym razem prowadzący program Kuba Bielak skoncentrował się na problematyce szkolenia kandydatów na kierowców. Problem jest szczególnie istotny w kontekście zapowiadanych zmian w systemie egzaminowania, które już wkrótce zdecydowanie podwyższą poprzeczkę wymagań dla adeptów sztuki kierowania. Według Kuby aktualna sytuacja nie napawa optymizmem. Archaizm stosowanych aktualnie metod szkolenia często sięga kredy i tablicy. Czy to wystarczy, aby uzyskać pozytywny wynik na nowym, przygotowywanym przez Ministerstwo Infrastruktury egzaminie? Nadziei na zmianę tej sytuacji można upatrywać w profesjonalnych, zintegrowanych systemach kształcenia kandydatów na kierowców w pełni bazujących na nowoczesnych środkach przekazu. Jako przykład takiego rozwiązania śmiało podać można System Profesjonalnego Szkolenia (SPS) obejmujący: kompleksowe materiały dla kursantów (podręczniki, szkolenia e-learningowe); wykładowców (kompletne multimedialne materiały wspomagające prowadzenie wykładów i w pełni korespondujące z zawartością materiałów przekazywanych kursantom); ośrodków szkolenia (kompleksowy system informatyczny umożliwiający efektywny nadzór nad kursantami i procesem ich kształcenia). Wdrożenie tego typu rozwiązań jest według Kuby Bielaka, gwarancją efektywnego i odpowiadającego wymogom obecnych czasów szkolenia.

 

Zapraszamy Państwa do obejrzenia „Jazdy Polskiej” poświęconej szkoleniom kandydatów na kierowców na antenie TVN Turbo już w połowie października.

 red

5 komentarzy do “Na planie „Jazdy Polskiej” (fotorelacja)”

  1. Pingback: kaws rocks | crumpets vape | guava gas strain |springfield farms carts | dmt vape uk | curepen legend og | mad river melts | buy dmt vape pen |kaws rocks weed | boutiq vapes |glo extracts | kaws weed | georgia pie strain

  2. Pingback: penis enlargement

  3. Pingback: best youtube automation niches

Dodaj komentarz