Na Mazowszu powstaną dwie nowe filie WORD-ów

samochody egzaminacyjne

Jeszcze w tym roku egzaminy na prawo jazdy będą odbywały się w Nowym Dworze Mazowieckim oraz Sochaczewie. 

Zadecydowali o tym radni województwa mazowieckiego na sesji, która odbyła się pod koniec lipca. Filię w Nowym Dworze Mazowieckim zamierza otworzyć ośrodek warszawski, w Sochaczewie – płocki. Ma to się stać jeszcze w tym roku.

Obecnie na terenie województwa mazowieckiego działają już cztery oddziały terenowe. Chodzi o Mławę (WORD w Ciechanowie), Zwoleń i Kozienice (WORD w Radomiu) oraz Garwolin (WORD w Siedlcach).

jaz

Wasze komentarze (5)

  1. Tylko w pomorskiem w Chojnicach, Marszałkowi Pomorskiemu nie opłaca otworzyć oddziału a zdający z Chojnic i okolic mają do najbliższego WORD-u około 100 km???
    • a było to pod obradami ? Środowisko naciska na starostę w GCH ??? Chyba coś czas zacząć w tym kierunku robić ?
  2. Panowie z PO do roboty, wkrótce wybory, potrzebne są zmiany w prawie o ruchu drogowym ułatwiającym życie kursantom i OSK do roboty bo stracicie cenne głosy i nie będziemy na was głosowali albo cieszyli się z klęski jak was nie wybiorą. jeszcze macie czas by nadrobić wieloletnie zapóźnienia. Trzeba wreszcie kursantowi powiedzieć że jest człowiekiem i obywatelem i nie może czekać w miesięcznych kolejkach na egzamin gdy WORD-ach są pustki kursant nie powinien marnować jazd na ćwiczenie mało ważnego elementu jakim jest ŁŁŁŁUK. Kursanci i OSK wszystkich krajów łączcie się
    • Wesołku, nie łuk tylko jazda pasem ruchu. Jak nie potrafisz tego nauczyć i nagle odkryłeś metodę "na małpę" to faktycznie możesz odnosić takie wrażenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Brak produktów w koszyku.