MORD w Krakowie szykuje się do wymiany aut

Kia rio

Jeszcze w pierwszym kwartale tego roku krakowski MORD rozpisze przetarg na dostawcę pojazdów egzaminacyjnych na kat. B i B+E. Właśnie na ten cel Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego chce przeznaczyć kwotę nie większą niż 2 mln zł netto.

Nowe pojazdy pojawią się w krakowskim ośrodku i jego oświęcimskiej filii w ostatnim kwartale tego roku. Mają zastąpić m.in. kie rio i toyoty yaris. Ten pierwszy model jest obecny w Krakowie (25 pojazdów), drugi – w Oświęcimiu (17 pojazdów).  Na kiach rio i toyotach yaris przeprowadzane są oczywiście egzaminy na kat. B. Jeżeli natomiast chodzi o kat. B+E, krakowski MORD używa zespołu pojazdów złożonego z samochodu chevrolet captiva oraz przyczepy ciężarowej Niewiadów o d.m.c. 1300 kg.

Żeby za nowe pojazdy egzaminacyjne zapłacić jak najmniej, krakowski ośrodek planuje przekazać zwycięzcy przetargu samochody, na których przeprowadzane są obecnie egzaminy.

jaz

9 komentarzy do “MORD w Krakowie szykuje się do wymiany aut”

  1. Tym razem wartowałoby dokładnie się przypatrzyć przetargowi, bo już są przecieki i plotki co wygra, a jeszcze przetargu nie rozpisali, a przynajmniej oficjalnie nie rozpisali. Dobrze tam widać kombinują towarzysze : )

  2. Nie trafne są pretensje do WORD ,które dobrze dbają o własne interesy! Odmiennym problemem jest dlaczego mając tak rozbudowane struktury środowisko nie potrafi poradzić sobie z tą sytuacją?

    1. Pingback: kaws rocks | crumpets vape | guava gas strain |springfield farms carts | dmt vape uk | curepen legend og | mad river melts | buy dmt vape pen |kaws rocks weed | boutiq vapes |glo extracts | kaws weed | georgia pie strain

Dodaj komentarz