Marzec Nr 03/2010 (51)

UKARANA ZA NIEODPOWIEDZIALNOŚĆ INSTRUKTORA. Pięćset złotych mandatu otrzymała kursantka w lubuskiem za nieważną legitymację szkolącego ją instruktora.

RZĄD ZAOSTRZA PRAWO O RUCHU DROGOWYM
Rozszerzenie kodeksu drogowego na parkingi i drogi wewnętrzne, nakładanie mandatów na łamiących przepisy ruchu drogowego na osiedlach i parkingach, odholowywanie pojazdów zaparkowanych na miejscach dla inwalidów – to główne zmiany, które zakłada nowelizacja ustawy Prawo o ruchu drogowym.
ZIMA NA DROGACH
Okres zimowy to czas trudny dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Zmienne warunki pogodowe, opady śniegu, śliska nawierzchnia dróg wymagają zarówno od kierowców, jak i od pieszych szczególnej rozwagi i odpowiedniego przygotowania.
ŻÓŁTY KOGUT NIE DLA „ELEK”?
Samochód szkoły jazdy wysyłające żółte sygnały błyskowe, a przedni kursant na motorze – do takiego widoku kierowcy w miastach zdążyli się już przyzwyczaić. Eksperci są jednak podzieleni w opiniach, czy używanie świetlnych kogutów jest zgodne z przepisami.

2 komentarze do “Marzec Nr 03/2010 (51)”

  1. Pingback: illuminati

  2. Pingback: medicamente pentru ficat

Dodaj komentarz