Miesięcznik Szkoła Jazdy Marzec Nr 03/2010 (51)

UKARANA ZA NIEODPOWIEDZIALNOŚĆ INSTRUKTORA. Pięćset złotych mandatu otrzymała kursantka w lubuskiem za nieważną legitymację szkolącego ją instruktora.

RZĄD ZAOSTRZA PRAWO O RUCHU DROGOWYM
Rozszerzenie kodeksu drogowego na parkingi i drogi wewnętrzne, nakładanie mandatów na łamiących przepisy ruchu drogowego na osiedlach i parkingach, odholowywanie pojazdów zaparkowanych na miejscach dla inwalidów - to główne zmiany, które zakłada nowelizacja ustawy Prawo o ruchu drogowym.
ZIMA NA DROGACH
Okres zimowy to czas trudny dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Zmienne warunki pogodowe, opady śniegu, śliska nawierzchnia dróg wymagają zarówno od kierowców, jak i od pieszych szczególnej rozwagi i odpowiedniego przygotowania.
ŻÓŁTY KOGUT NIE DLA "ELEK"?
Samochód szkoły jazdy wysyłające żółte sygnały błyskowe, a przedni kursant na motorze - do takiego widoku kierowcy w miastach zdążyli się już przyzwyczaić. Eksperci są jednak podzieleni w opiniach, czy używanie świetlnych kogutów jest zgodne z przepisami.
redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0