Luty Nr 02/2008 (26)

W numerze
DOCIERANIE WSPÓŁPRACY
Między dyrektorem Zachodniopomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego, a prezesem Ogólnopolskiej Izby OSK zaiskrzyło się. Dyrektor nie chce być recenzowany przez organizacje społeczną i odmawia spotkania. Prezes twierdzi, że nie chce recenzować, a jedynie rozmawiać na temat rozmaitych problemów występujących przy egzaminach. Czy dojdą do porozumienia?
CZAS LECI ZDAWALNOŚĆ STANĘŁA
Miałem pisać o podsumowaniu roku minionego. Będzie trochę inaczej, bo życie z każdym dniem podsuwa nowe tematy. Przede wszystkim, mimo wytężonych wysiłków szkoleniowców, ekspertów i legislatorów, obecny model kształcenia kierowców nadal nie zapewnia komfortu zdania egzaminu za pierwszym razem.
WRACAMY NA START
Ustawa praktycznie wraca na start i o jakiejkolwiek perspektywie czasowej jej wejścia w życie, nie można na razie nic mówić. W samej Komisji Infrastruktury, pilotującej projekt, także panuje atmosfera wielkiej niepewności.
WYŻSZE WYNAGRODZENIA DLA EGZAMINATORÓW
Z początkiem 2008 roku weszło w życie rozporządzenie Ministra Transportu z dnia 11 października 2007r. w sprawie warunków wynagradzania egzaminatorów przeprowadzających egzaminy kandydatów na kierowców i kierowców (Dz. U. Nr 197, poz. 1437).

4 komentarze do “Luty Nr 02/2008 (26)”

  1. Pingback: protein in mushrooms

  2. Pingback: http://juicytoys.ru/bitrix/rk.php?goto=https://phforums.co.za/

  3. Pingback: naza24

  4. Pingback: รับทำเว็บ WordPress

Dodaj komentarz