"Weźmiemy udział w proteście Eugeniusza Kubisia!" - deklarują członkowie lubuskiego oddziału Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Ośrodków Szkolenia Kierowców. Popierają również hasła protestu.

Na początku marca odbyło się spotkanie, na którym szkoleniowcy zrzeszeni w lubuskim oddziale terenowym OIGOSK-u poparli inicjatywę Eugeniusza Kubisia (szefa oddziału) przeprowadzenia 21 marca przed Urzędem Marszałkowskim w Zielonej Górze pikiety protestacyjnej. Powód? Jak podkreślają organizatorzy - jest spora część zapisów w ustawie o kierujących, która jest krzywdząca dla branży szkoleniowej. - Tylko Trybunał Konstytucyjny może nam pomóc w sprawie niewydarzonej, niekonstytucyjnej ustawy o kierujących pojazdami. Oddział OIGOSK-u zaaprobował również zaproponowane przez Kubisia hasła protestu: „Ustawa o kierujących pojazdami. Do trybunału konstytucyjnego z tym bublem!”; „Ustawa o kierujących - „Miś” na miarę XXI wieku. Kto za to zapłaci i dlaczego znowu my?!”; „>Blamaż< Jarmuziewicz, >Porażka< Bogdanowicz - twarze polskiego BRD”; „PT Parlamentarzyści RP. Poprawcie swój błąd z UOKP”; „Prawko po polsku. Jarmuziewicz Style, Bogdanowicz aranż. Głupiej się nie da!”


Musimy wykrzyczeć głośno i wyraźnie to co mamy do powiedzenia w tej sprawie - podkreśla Eugeniusz Kubiś i zachęca do wzięcia udziału w pikiecie nie tylko szkoleniowców, ale również kursantów. - Już teraz zgłosiło ponad sto osób chcących wziąć udział w proteście, w tym wielu młodych ludzi, którzy są dopiero na początku swojej drogi po prawo jazdy.


Kubiś do wzięcia udziału w proteście zaprosił również wszystkich zainteresowanych parlamentarzystów, przedstawicieli samorządu, WORD-ów i liderów organizacji samorządowych, ale przede wszystkim szkoleniowców z każdego zakątka Polski.


Maciej Piaszczyński


W załączniku graficzne przedstwienie haseł protestacyjnych:

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0