To już kolejna historia, w której klienci ośrodka szkolenia oferującego promocyjne kursy prawa jazdy w serwisie zakupów grupowych poczuli się oszukani. Szkoła jazdy „Ator” z Lublina nie była w stanie zrealizować szkoleń. Teraz kursanci nie mogą odzyskać pieniędzy. O sprawie informuje Dziennik Wschodni.

Na portalu Groupon.pl kilkuset osób wykupiło kursy prawa jazdy kat B w cenie 650 zł. Szkolenia nie zostały realizowane, więc poszkodowani zaczęli się zgłaszać do portalu Groupon.pl.


 Internauci poinformowali dziennikarzy, że portal może oddać im pieniądze, ale wyłącznie po wysłaniu do nich zaświadczenia od OSK "Ator”. Niestety kierowniczka ośrodka nie odbiera nawet telefonu. Dodatkowo okazało się, że ośrodkowi już w kwietniu urzednicy cofnęli zgodę na działalność.


 - Skontaktowaliśmy się z przedstawicielami Atora i poprosiliśmy o wyjaśnienia - mówi dziennikarzom „DW” Artur Bednarz, rzecznik Groupon.pl. - Ponieważ duża część klientów, którzy kupili ofertę w tej szkole, była już w trakcie kursów, uzgodniliśmy, że szkoła wyda im dokumenty oraz zaświadczenia o przebytej części kursu, natomiast za niezrealizowaną część kursu zostaną im zwrócone pieniądze.


Przedstawiciele portalu zapewniają, że w najbliższych dniach do wszystkich poszkodowanych zostanie wysłana informacja z wyjaśnieniami sytuacji i procedurą uzyskania zwrotu pieniędzy.


 


Źródło: Dziennik Wschodni


 

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0