Lublin: egzaminy na fabiach

samochód egzaminacyjny WORD

Od połowy grudnia toyoty yaris zostaną zastąpione fabiami

To efekt rozstrzygniętego przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego przetargu na dostawę nowych pojazdów. Wygrała go skoda, która zaoferowała modele fabia z turbodoładowanymi silnikami benzynowymi o pojemności 1,2 l i mocy 85 koni mechanicznych. – Egzaminy na tych pojazdach będą prowadzone od 15 grudnia – zapowiada Ryszard Pasikowski, dyrektor lubelskiego WORD.

Skutki tej zmiany odczują kursanci, którzy właśnie zaczęli naukę jazdy samochodem. Dla nich oznacza to, że egzaminy będą zdawali już nowymi samochodami. – Wiem, że większość szkół ma już po jednym takim aucie. Prowadzą szkolenie na toyotach i doszkalają na skodach – mówi Ryszard Pasikowski.

WORD zakupił 18 nowych pojazdów za kwotę 732 tysięcy złotych.

Źródło: Kurier Lubelski

4 komentarze do “Lublin: egzaminy na fabiach”

  1. „turbodoładowanymi silnikami benzynowymi” – to już bez turbo nie może być na naukę jazdy – bo za słaby! ŻENADA – ludzie, jak coś z tym nie zrobimy, to niedługo mercedesy będą w WORD’ach jeździć!

    1. Panie Wojtku-nikt nic nie zrobi! W marcu w Warszawie zaproponowałem Akcję „Nie zmieniajmy pojazdów! ” Róbmy swoje na naszych jeszcze nowych Toyotach i innych! Oczywiście jak zawsze instruktorzy rzucili się w kolejkę do Skody! Za dużo lnstruktorów bez charakteru!

  2. Pingback: นวมชกมวย

  3. Pingback: visit this site

Dodaj komentarz