W pierwszym półroczu 2015 r. koszty przeprowadzenia egzaminów w łódzkim WORD-zie wyniosły 3 mln zł, a przychody tylko 2,6 mln. Dlatego też ośrodek musi zarabiać w inny sposób, organizując m.in. szkolenia dla kierowców zawodowych oraz kursy redukujące punkty karne - donosi "Dziennik Łódzki".

Lepiej radzą sobie inne wojewódzkie ośrodki ruchu drogowego z województwa łódzkiego. W pierwszym półroczu 2015 r. Sieradz zarobił na egzaminach 200 tys. zł (przychody - 2,3 mln, koszty - 2,1 mln), Piotrków Trybunalski - niecałe 300 tys. zł (przychody - 2,1 mln, koszty - ponad 1,8 mln), Skierniewice - 27 tys. zł (przychody - 1,839 mln, koszty - 1,812 mln) - czytamy w "Dziennku Łódzkim"


Koszty przeprowadzenia egzaminu uwględniają m.in. eksploatację aut i utrzymywanie placu manewrowego.


jaz

felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0