Łódzki WORD chce zlikwidować filię przy Maratońskiej

egzamin na prawo jazdy

Umowa dzierżawy gruntu kończy się w czerwcu i najprawdopodobniej nie zostanie przedłużona. Być może filia łódzkiego WORD-u zostanie przeniesiona na Nowy Józefów. Szefowie szkół jazdy są niezadowoleni i nie wykluczają podwyżki cen kursów – donosi Dziennik Łódzki.

Decyzja o ewentualnej likwidacji filii przy Maratońskiej ma zapaść na początku marca. Dyrektor łodzkiego WORD Łukasz Kucharski wylicza, że miesięczny koszt utrzymania placówki to aż 50 tys. zł. Dodaje, że rozpoczęły się już starania o pozyskanie miejskiego gruntu na Nowym Józefowie. To właśnie tam ma się przenieść filia WORD-u.

Taka ewentualność nie podoba się właścielom łódzkich szkół jazdy. Mówią, że zmiana siedziby filii wiąże się z wydłużeniem czasu egzaminów praktycznych, gdyż Nowy Józefów to obrzeża miasta. Poza tym szkołom jazdy zwiększą się koszty eksploatacji. Ich pojazdy będą musiały dojeżdżać na Nowy Józefów z innych części miasta. W związku z tym mogą wzrosnąć ceny kursów.

3 komentarze do “Łódzki WORD chce zlikwidować filię przy Maratońskiej”

  1. Przecież te koszt były znane przed hucznym i nie tak dawnym otworzeniem tej placówki.Warto chyba by było się dowiedzieć u żródła czy jest ona już zamortyzowana a jeśli nie to kto pokryje ewentualne straty.
    Z poważaniem W.Sz

  2. Pingback: her comment is here

Dodaj komentarz