Ponad stu kandydatów na kierowców, którzy mieli zaplanowane na sobotę oraz poniedziałek egzaminy w łódzkim WORD-zie przy ul. Maratońskiej, musi uzbroić się w cierpliwość. Wszystko przez piorun, który uderzył w okolicy ośrodka i spalił jego serwery, odcinając dostęp do internetu - donosi "Dziennik Łódzki".

Do wyładowań atmosferycznych doszło w piatek.


Do wyładowań atmosferycznych doszło w piątek. 

- Spaliły się serwery, routery, switche - mówi w rozmowie z Dziennikiem Łódzkim Łukasz Kucharskim, szef WORD-u. -  Musimy wymienić uszkodzony sprzęt i sprawdzić sieć. Potrwa to minimum do poniedziałku

Zgodnie z przepisami, oceny z egzaminów są przesyłane drogą elektroniczną na serwery Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych. Dlatego bez dostępu do internetu egzaminowanie nie jest możliwe.

Chcąc zrekompensować kandydatom na kierowców niedogodności, WORD w Łodzi postanowił dać coś w zamian. Osoby, które miały zaplanowane egzaminy na sobotę i poniedziałek, mogą za darmo skorzystać z placu manewrowego. Dodatkowo w ośrodku będzie przez dwa tygodnie obowiązywał wydłużony dzień pracy. Tym, którzy nie mogli podejść do egzaminu zostanie zaproponowany inny (dogodny dla kursanta) termin - donosi "Dziennik Łódzki".

Wszelkie niedogodności nie dotyczą osób, którzy zdają egzamin przy ul. Smutnej.

jazDo wyładowań atmosferycznych doszło w piątek.

- Spaliły się serwery, routery, switche - mówi w rozmowie z Dziennikiem Łódzkim Łukasz Kucharski, szef WORD-u. -  Musimy wymienić uszkodzony sprzęt i sprawdzić sieć. Potrwa to minimum do poniedziałku


Zgodnie z przepisami, oceny z egzaminów są przesyłane drogą elektroniczną na serwery Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych. Dlatego bez dostępu do internetu egzaminowanie nie jest możliwe.


Chcąc zrekompensować kandydatom na kierowców niedogodności, WORD w Łodzi postanowił dać coś w zamian. Osoby, które miały zaplanowane egzaminy na sobotę i poniedziałek, mogą za darmo skorzystać z placu manewrowego. Dodatkowo w ośrodku będzie przez dwa tygodnie obowiązywał wydłużony dzień pracy. Tym, którzy nie mogli podejść do egzaminu zostanie zaproponowany inny (dogodny dla kursanta) termin - donosi "Dziennik Łódzki".


Wszelkie niedogodności nie dotyczą osób, którzy zdają egzamin przy ul. Smutnej.


jaz 

felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0