Listopad Nr 11/2008 (35)

PRAWKO.PL – POSTAW NA JAKOŚĆ SZKOLENIA. Właśnie postawieniem na jakość szkolenia, procentującą bezpieczną jazdą w przyszłości, kierowali się autorzy programu o nazwie PRAWKO.PL, projektu, który właśnie ujrzał światło dzienne. Istotnym, jeśli nie najważniejszym elementem programu jest, jak przystało na obywateli ery komputerowej, portal internetowy www.prawko.pl. To na nim przyszły kursant znajdzie wszystkie niezbędne informacje i materiały, poczynając od bazy szkół, poprzez e-learning, a na rozbudowanych i interaktywnych testach kończąc.
 

RAZEM NIE TYLKO OD ŚWIĘTA
Pokoleniowa zmiana warty wśród kadry dyrektorskiej krajowych WORD-ów już się dokonała. Po dziesięciu latach funkcjonowania wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego można coraz śmielej mówić o nowym, bardziej otwartym na środowisko modelu zarządzania tą instytucją. Zamieszczamy wywiad z nowym prezesem Krajowego Stowarzyszenia Dyrektorów WORD, Andrzejem Szklarskim – szefem WORD-u w Warszawie.
EKSPRESOWA KWALIFIKACJA DLA DOJRZAŁYCH
Jak wiadomo, według nowych przepisów prawo jazdy na ciężarówkę można zrobić w wieku 18 lat. Jednak zawodowo wykonywać pracę w charakterze kierowcy można dopiero po skończeniu 21 lat i zaliczeniu specjalnego, 280-godzinnego szkolenia, jakim jest kwalifikacja wstępna. Kurs można co prawda skrócić o połowę, ale wówczas należy liczyć się z ograniczeniami.
JAK ZOSTAĆ KIEROWCĄ AUTOBUSU
Bezrobotny chce kierować autobusem. Jednak po zmianie przepisów zdobycie uprawnień jest więcej niż trudne. Nawet ci, którzy już przewożą ludzi, staną niedługo przed nie lada problemem.

2 komentarze do “Listopad Nr 11/2008 (35)”

  1. Pingback: https://www.advantageja.eu/supplements/phenq-reviews-know-ingredients-pros/

  2. Pingback: bonanza178

Dodaj komentarz