List do Tuska w sprawie ustawy [przeczytaj]

Eugeniusz Kubiś, szef OSK MOTOREX, wystosował list otwarty do premiera Donalda Tuska. Liczy na to, że przy okazji odsunięcia w czasie zmian w egzaminie teoretycznym na prawo jazdy, uda się także zmienić treść Ustawy o kierujących pojazdami.

Przeczytaj list do premiera – w załączniku.

11 komentarzy do “List do Tuska w sprawie ustawy [przeczytaj]”

  1. ja nie wiem co wy to macie z tym zdawaniem na samochodzie na ktorym się uczy. Jak wy sobie to wyobrażacie ? przecież jeśli byłaby taka możliwość to koszt takiego egzaminu musiałby wynosić około 500 zł. Obecne przetargi są ok gdyż zmuszają ośrodki do wymiany aut co ok 3-4 lata więc nie jeździ się na starych rzęchach. Raczej trzeba iść w tym kierunku aby WORDy w czasie obowiązywania tych 3-4 letnich umów nie wymieniały aut jak wejdzie byle facelifting – to już stowarzyszenia muszą uzgodnić z WORDami – i chyba to jest łatwiejsze do zrealizowania aniżeli wprowadzenie możliwości zdawania na tym samym pojeździe. pozdr

  2. Gratuluję Panu, że znalazł Pan chęć i czas na napisanie listu do Pana Premiera i podziwiam wiarę, że odniesie to skutek. Z treścią się zgadzam, dodam, że czytając zapisy ustawy powątpiewam w demokrację w naszym kraju,….. szkoląc moich kursantów robię to zgodnie z literą prawa i co,… i nic. Osoba. która zda egzamin nawet gdyby chciała jeździć zgodnie z przepisami, długo tak nie ,,pociągnie,, będzie oglądać środkowy palec i słuchać epitetów. Dlatego pytam, czy to wina OSK, że Polska jeździ jak jeździ i czy należy nakładać na instruktorów tak restrykcyjne obowiązki i obwarowania ? Czy może zacząć egzekfować przepisy, które obowiązują, bo nawet kursant wie, że one nie obowiązują a decydenci nie.

  3. Pingback: buy MDMA online

  4. Pingback: niches for youtube automation

  5. Pingback: great site

Dodaj komentarz