Lipiec Nr 07/2008 (31)

miesięcznik " Szkoła jazdy "

SZKOŁY JAZDY ZAPŁACĄ ZA BŁĘDY? Pojawił się pomysł na poprawę zdawalności: szef łódzkiego WORD Zbigniew Skowroński proponuje, aby za “oblane” egzaminy płacili właściciele szkół jazdy a nie kursanci. W środowisku zawrzało.

SYSTEM PROFESJONALNEGO SZKOLENIA WYSTARTOWAŁ

W piątek 6 czerwca w siedzibie firmy WINFOR odbyła się premiera najnowszego systemu dydaktycznego dla kierowców. To unikatowa i jedyna w swoim rodzaju propozycja szkoleniowa dla wszystkich OSK w kraju.

WORDY DO WYNAJĘCIA

Wojewódzkie ośrodki egzaminacyjne nie narzekają raczej na brak dochodów, ale ostatnimi czasy – po podwyżkach dla egzaminatorów muszą szukać dodatkowych pieniędzy. Coraz popularniejszy jest wynajem placów manewrowych, choć niektórzy dyrektorzy uważają to za niedopuszczalne.

DEFICYT SPOŁECZNEJ WRAŻLIWOŚCI

Nowy taryfikator mandatów zaostrza kary m.in. za bezprawne zajmowanie miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych. – Cóż z tego, skoro policja i tak boi się egzekwować kar – twierdzi nasz stały Czytelnik, Stanisław Kamiński z Jędrzejowa. W Polsce wrażliwość społeczna na problemy ludzi niepełnosprawnych jest wciąż na poziomie epoki troglodytów.

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Call Now Button
  • Brak produktów w koszyku.