Lipiec Nr 07/2008 (31)

SZKOŁY JAZDY ZAPŁACĄ ZA BŁĘDY? Pojawił się pomysł na poprawę zdawalności: szef łódzkiego WORD Zbigniew Skowroński proponuje, aby za „oblane” egzaminy płacili właściciele szkół jazdy a nie kursanci. W środowisku zawrzało.

SYSTEM PROFESJONALNEGO SZKOLENIA WYSTARTOWAŁ
W piątek 6 czerwca w siedzibie firmy WINFOR odbyła się premiera najnowszego systemu dydaktycznego dla kierowców. To unikatowa i jedyna w swoim rodzaju propozycja szkoleniowa dla wszystkich OSK w kraju.
WORDY DO WYNAJĘCIA
Wojewódzkie ośrodki egzaminacyjne nie narzekają raczej na brak dochodów, ale ostatnimi czasy – po podwyżkach dla egzaminatorów muszą szukać dodatkowych pieniędzy. Coraz popularniejszy jest wynajem placów manewrowych, choć niektórzy dyrektorzy uważają to za niedopuszczalne.
DEFICYT SPOŁECZNEJ WRAŻLIWOŚCI
Nowy taryfikator mandatów zaostrza kary m.in. za bezprawne zajmowanie miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych. – Cóż z tego, skoro policja i tak boi się egzekwować kar – twierdzi nasz stały Czytelnik, Stanisław Kamiński z Jędrzejowa. W Polsce wrażliwość społeczna na problemy ludzi niepełnosprawnych jest wciąż na poziomie epoki troglodytów.

3 komentarze do “Lipiec Nr 07/2008 (31)”

  1. Pingback: golden mammoth psilocybe cubensis​

  2. Pingback: get more

  3. Pingback: ราคาบอลวันนี้

Dodaj komentarz