Wczoraj po popołudniu gracze i trenerzy Bayernu Monachium odebrali swoje nowe samochody. Robert Lewandowski, jak zdecydowana większość piłkarzy, wybrał audi spod znaku RS .

Dla Roberta Lewandowskiego odbiór nowego, czarnego audi RS 7 to jakby dodatkowy prezent urodzinowy. Bo w niedzielę 21 sierpnia polski napastnik obchodził 28 urodziny.


Na audi RS 7 zdecydowali się również Mats Hummels i Franck Ribéry. Z kolei audi RS 6 wybrali m.in. Holger Badstuber, Xabi Alonso i Thiago Alcántara. Sportowe modele spod znaku RS zabrało do domu aż piętnastu zawodników. Renato Sanches postawił na audi A3 sportback, wybierając tym samym samochód dobrze spisujący się w codziennym użytkowaniu w mieście. Trener Carlo Ancelotti jeszcze w lipcu odebrał kluczyki do Audi S8 plus.


red


 

felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0