Kwiecień Nr 04/2009 (40)

miesięcznik " Szkoła jazdy "

ZNÓW GRA W MONOPOL. Po ponad siedmiu miesiącach obowiązywania nowych przepisów o kwalifikacji wstępnej kierowców na kategorię D resortowi transportu udało się “wyprodukować” bazę pytań egzaminacyjnych dla tej kategorii. Pytania przygotował – jak zwykle bezprzetargowo – Instytut Transportu Samochodowego, choć tym razem miało być – jak zapewniali urzędnicy – normalnie, czyli w drodze konkursu.

HISTORIA OPONY SAMOCHODOWEJ

Historia kołem się toczy… Ale czy tylko? Czy dzisiejsze samochody mogłyby rozwijać ogromne prędkości i wykorzystywać wszystkie swoje techniczne możliwości bez jednego, często niedocenianego przez kierowców elementu? Bez opony. Letnie, zimowe, uniwersalne, do aut osobowych, samochodów ciężarowych, terenowych, do autobusów. Goodyear, Dębica, Michelin, Pirelli, Bridgestone, Dunlop… Do wyboru, do koloru. Każdy kierowca dbający o swój samochód oraz bezpieczeństwo dokonuje ich wymiany przynajmniej dwa razy w roku. Warto więc poświęcić kilka słów samej oponie oraz jej historii

NIELEGALNY SPOSÓB NA ZAROBEK – HANDEL PUNKTAMI KARNYMI

Sprzedam punkty karne!!! Sprzedam 10 swoich punktów karnych! Cena za punkt: 100-125 zł + kwota mandatu – to treść jednego z wielu ogłoszeń, które można znaleźć w Internecie.

INSTRUKTOR BEZ MUNDURU

Ostatnio dość głośno jest o pracy policjantów na dodatkowym etacie, w charakterze instruktora nauki jazdy. Jest to zjawisko dość powszechne, ale w niektórych rejonach kraju – niemile widziane przez komendantów. Mundurowi zaczynają tracić dodatkowe źródło dochodu i perspektywę zdobycia drugiego zawodu.

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button
  • Brak produktów w koszyku.