W ramach konsultacji społecznych Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej przekazało między innymi Ogólnopolskiemu Stowarzyszeniu Kierowca.pl projekt kolejnego aktu wykonawczego do ustawy o kierujących pojazdami.

Jest to projekt rozporządzenia w sprawie kursu dokształcającego w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz praktycznego szkolenia w zakresie zagrożeń w ruchu drogowym. Przypominamy, że takie kursy będą musieli odbywać wszyscy kierowcy w trakcie okresu próbnego, dlatego warto przyjrzeć się projektowanym regulacjom w tym zakresie.


Organizacje, które zostały zaproszone do konsultacji muszą swoje uwagi przekazać do reosrtu do 14 sierpnia.


mp


W załączniku treść projektu rozporzadzenia.


 

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0