Krosno: CBA w WORD-zie i autoszkołach

pieniądze

Prowadzone przez Centralne Biuro Antykorupcyjne postępowanie dotyczy podejrzenia wręczania korzyści majątkowych w zamian za egzaminy na prawo jazdy i egzaminy doszkalające oraz możliwych nieprawidłowości w zamówieniach publicznych organizowanych przez PUP w Sanoku i Brzozowie. 

– Agenci CBA  zatrzymali 11 osób – trzy kobiety i ośmiu mężczyzn. Wśród nich jest: wójt gminy Nozdrzec, trzech właścicieli podkarpackich szkół nauki jazdy, czterech egzaminatorów z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie, dyrektor i pracownica Powiatowego Urzędu Pracy w Sanoku oraz pracownica Powiatowego Urzędu Pracy w Brzozowie. Wszyscy są w wieku od 36 do 65 lat – informuje Jacek Dobrzyński, rzecznik CBA.

Wobec trzech właścicieli podkarpackich szkół nauki jazdy oraz trzech egzaminatorów zastosowano tymczasowy areszt.

– Funkcjonariusze CBA zabezpieczyli w 15 miejscach komputery, telefony i dokumenty. Agenci działali m.in. w Urzędzie Gminy Nozdrzec, WORD w Krośnie i Przemyślu oraz PUP w Sanoku i Brzozowie – informuje Dobrzyński. 

 

4 komentarze do “Krosno: CBA w WORD-zie i autoszkołach”

  1. Dziwne że areszt jest czyli pracowników brakuje, teraz kiedy ośrodki przeżywają oblężenie można by się spodziewać że brak 30 % pracowników to będzie klęska dla tak małego WORDu a okazuje się że przyjęć na te etaty się nie planuje. Eh w tym środowisku bez pleców to pracy nigdy się nie dostanie

  2. Pingback: u31 com

  3. Pingback: visit this web-site

Dodaj komentarz