Od początku lutego poznańskim WORD-em kieruje dotychczasowy wicedyrektor Paweł Guzik. Na posiedzeniu, które odbyło się pod koniec stycznia zarząd województwa wielkopolskiego postanowił odwołać Aleksandra Kowalewicza.

- Nie mamy zarzutów do jego pracy, nie doszło tu do żadnych rażących błędów czy naruszeń - tłumaczy wicemarszałek Wojciech Jankowiak. - Przyczyna odwołania leży bardziej w sferze mentalnej. Mamy inną wizję funkcjonowania ośrodka niż dyrektor.


Jak informuje "Głos Wielkopolski", odwołanie Kowalewicza jest skutkiem powyborczych porządków, a dokładniej powrotem do zarządu województwa Leszka Wojtasiaka, kóry tak jak były dyrektor poznańskiego WORD-u, należy do Platformy Obywatelskiej, ale innej frakcji.


jaz


 

felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0