Kontrola "elek". Złe oznakowanie, błędy w dokumentacji [zdjęcia]

kontrola drogowa

Cztery mandaty i zatrzymanie dwóch dowodów rejestracyjnych pojazdów – taki jest efekt środowej kontroli, którą przeprowadzili białostoccy policjanci. 

Mundurowi skontrolowali w sumie 30 pojazdów należących do ośrodków szkolenia kierowców. Powodem zatrzymania dowodów rejstracyjnych był zły stan techniczny samochodów. Za co wlepili mandaty? Tym razem chodziło o niewłaściwe oznakowanie pojazdów i błędy w dokumentacji. 

Policjanci białostockiej drogówki zapowiadają, że nie była to ostatnia kontrola aut szkoleniowych.

 

jaz

10 komentarzy do “Kontrola "elek". Złe oznakowanie, błędy w dokumentacji [zdjęcia]”

  1. Takie kontrole są potrzebne,,samochód nauki jazdy ma być oznaczony nazwą ośrodka,a bardzo dużo widać elek tzw.widma ,które niewiadomo z jakiego ośrodka szkolą…czyżbysięwstydziły jakości szkolenia?

  2. kontrola kontrola i jeszcze raz kontrola ! zarówno ze strony policji jak i urzędu miejskiego. Tylko to wyeliminuje oszustów z branży – chcących szkolić za małe pieniądze oszczędzając na czymkolwiek

  3. kontrola kontrola i jeszcze raz kontrola ! zarówno ze strony policji jak i urzędu miejskiego. Tylko to wyeliminuje oszustów z branży – chcących szkolić za małe pieniądze oszczędzając na czymkolwiek

  4. Wstyd że policjanci nie wiedzą że nie parkuje się tylną osią do chodnika a więc na miejscu ich przełożonego wlepiłbym im mandat.Tak przykład idzie z góry nie znają się na przepisach a innych karzą wstyd i żenada.

  5. Pingback: เกมออนไลน์ LSM99

  6. Pingback: ดูซีรี่ย์ออนไลน์

  7. Pingback: สล็อตเว็บตรง

Dodaj komentarz