Konkurs rozstrzygnięty. Wyłoniono dyrektora WORD-u w Elblągu

WORD Elbląg

Nowym szefem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Elblągu ma zostać Marek Fabiański, wyłoniony na drodze konkursu. Taka informacja pojawiła się w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko – Mazurskiego.

“Kandydat w trakcie procedury naboru wykazał się bardzo dobrą znajomością przepisów z zakresu zadań realizowanych przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Elblągu. Przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna wykazała, że posiada szeroką wiedzę merytoryczną, umiejętności oraz predyspozycje wymagane na tym stanowisku. Kandydat zaprezentował się jako osoba chętnie podejmująca trudne wyzwania, kreatywna, sumienna i odpowiedzialna. Komisja rekrutacyjna uznała, że jego wiedza, doświadczenie oraz umiejętności interpersonalne gwarantują wysoką jakość zadań realizowanych na stanowisku dyrektora jednostki” – możemy przeczytać w uzasadnieniu wyboru.

Marek Fabiański, obecny dyrektor elbląskiej delegatury olsztyńskiego urzędu wojewódzkiego ma przejąć obowiązki szefa WORD-u w czerwcu. Do tego momentu ośrodkiem będzie zarządzał Robert Drop. 

Ogłoszenie konkursu na wyłonienia dyrektora WORD-u w Elblągu jest konsekwencją decyzji byłego szefa ośrodka, Zbigniewa Lichuszewskiego, który po zeszłorocznych wyborach samorządowych przyjął stanowisko wicestarosty elbląskiego.

jaz

Wasze komentarze (4)

    • A tu ciekawostka: dyrektor WORD w Szczecinie zarówno na systemie PWPW jak i ITS zrobił maksa-74 pkt!
        • Autoteoria.pl masz na testach pytanie: Czy na drodze oznaczonej znakim D1 masz pierwszeństwo na wszystkich skrzyżowaniach? Prawidłowa odpowiedź to TAK. Nie pomyliłeś się?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Brak produktów w koszyku.