Nowym szefem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Elblągu ma zostać Marek Fabiański, wyłoniony na drodze konkursu. Taka informacja pojawiła się w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko - Mazurskiego.

"Kandydat w trakcie procedury naboru wykazał się bardzo dobrą znajomością przepisów z zakresu zadań realizowanych przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Elblągu. Przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna wykazała, że posiada szeroką wiedzę merytoryczną, umiejętności oraz predyspozycje wymagane na tym stanowisku. Kandydat zaprezentował się jako osoba chętnie podejmująca trudne wyzwania, kreatywna, sumienna i odpowiedzialna. Komisja rekrutacyjna uznała, że jego wiedza, doświadczenie oraz umiejętności interpersonalne gwarantują wysoką jakość zadań realizowanych na stanowisku dyrektora jednostki" - możemy przeczytać w uzasadnieniu wyboru.


Marek Fabiański, obecny dyrektor elbląskiej delegatury olsztyńskiego urzędu wojewódzkiego ma przejąć obowiązki szefa WORD-u w czerwcu. Do tego momentu ośrodkiem będzie zarządzał Robert Drop. 


Ogłoszenie konkursu na wyłonienia dyrektora WORD-u w Elblągu jest konsekwencją decyzji byłego szefa ośrodka, Zbigniewa Lichuszewskiego, który po zeszłorocznych wyborach samorządowych przyjął stanowisko wicestarosty elbląskiego.


jaz

felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0