WORD w Kielcach ogłosił przetarg na dostawę 25 nowych aut egzaminacyjnych. Termin składania ofert mija 26 sierpnia.

Zgodnie z wymogami auta powinny m.in. posiadać silnik benzynowy o pojemności od 1200 do 1400 centymetrów sześciennych, klimatyzację, elektrycznie sterowane szyby i lusterka boczne, czerwony lakier oraz manualną skrzynię biegów.


Przy wyborze oferty największą rolę odegra zaoferowana przez kontrahentów cena. Ale nie tylko. WORD będzie także zwracał uwagę na zużycie paliwa i długość gwarancji.


Egzaminy na nowych autach zaczną się odbywać prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku. Póki co kandydaci na kierowców z Kielc i okolic będą korzystają z toyot yaris i hyundaiów i20.


Kielecki WORD jest kolejnym ośrodkiem, który w 2016 r. zabrał się za wymianę swojej floty. W Nowym Sączu tamtejszy MORD kupił 20 aut suzuki baleno, w Bydgoszczy i Toruniu wybrano toyoty yaris, w Słupsku, Rzeszowie i Łodzi - hyundaie i20.


jaz

felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0