Od 21 maja kandydaci na kierowców mogą już zdawać egzaminy na prawo jazdy w Grójcu. Swoją filię uruchomił tam stołeczny WORD.

Jak informuje biuro prasowe Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, nowe miejsce zdawania egzaminów to odpowiedź na oczekiwania mieszkańców Grójca i okolic. Dotychczas mazowieckie ośrodki egzaminacyjne utworzyły już swoje oddziały terenowe w Sochaczewie (WORD w Płocku), Mławie (WORD w Ciechanowie), w Kozienicach i Zwoleniu (WORD w Radomiu) oraz w Garwolinie (WORD Siedlcach).


Egzaminy można zdawać w punkcie na terenie Grójeckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Mazowsze” (przy ul. Sportowej 16). W przypadku egzaminów teoretycznych chodzi o kat. A, A1, A2, AM, B i B1, praktycznych - kat. B (na hyundaiach i20) oraz B1.


Grójecki oddział warszawskiego WORD-u jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.


red

felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0