Przetarg został już ogłoszony. Rozstrzygnięcia można się spodziewać za kilka miesięcy. 22 nowe auta mają wyjechać na ulice jeszcze w tym roku - informuje kielecki oddział Gazety Wyborczej.

Samochody będą wykorzystywane do egzaminowania zdających na prawo jazdy kategorii B. Przez ostatnie cztery lata kieleckiemu WORD-owi służyły auta marki Nissan Micra.


Jakie wymagania mają spełniać nowe pojazdy? Muszą być czerwone, posiadać klimatyzację, elektrycznie sterowane szyby i lusterka boczne oraz mieć silnik od 1,2 do 1,36 litra o mocy przynajmniej 60 koni mechanicznych.


Wymiana floty w kieleckim WORD-zie oznacza, że nowe auta będą musiały kupić tamtejsze ośrodki szkolenia kierowców. Część z nich uważa, że szkoły jazdy mogą przez to mieć duże kłopoty finansowe - podaje Radio Kielce.


felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0