Kielecki WORD będzie kupował nowe auta

samochód szkoleniowy

Do przetargu zgłosiło się czterech dealerów samochodowych. Firmy oferują WORD-owi toyotę yaris, suzuki swift i hyundai i20 – informuje kielecki oddział Gazety Wyborczej.

Najtańszą ofertą okazała się ta, zaproponowana przez kieleckiego dealera Toyota Romanowski. Za dostawę 22 aut firma chce 400 tys. zł. Inne oferty są wyższe o ok. 8,5 tys. zł.

Teraz komisja przetargowa musi szczegółowo przenalizować wszystkie oferty i wybrać najkorzystniejszą. Pierwsze egzaminy prowadzone za pomocą nowych aut mają się odbyć jeszcze latem.

2 komentarze do “Kielecki WORD będzie kupował nowe auta”

1. Witam kolegów. Myślę ,że dbając wyłącznie o swoje Wordowskie interesy oraz przestrzegając z konieczności ustawę o zamówieniach publicznych utwierdzają nas szkoleniowców ,że niema innego rozwiązania tej znanej i bardzo niekorzystnej z ekonomicznego punktu widzenia sytuacji OSK jak uporczywe i stanowcze domaganie się zmiany w Prawie o ruchu drogowym dotyczącej zgody na używanie samochodu szkoleniowego będącego w dyspozycji OSK.
    Uważam ,że nasze -PFSSK działania od dawna są znane i na pewno będą kontynuowane.
    Z poważaniem W.Sz