Katowicki WORD kusi młodych kierowców

„Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie” – tak nazywa się nowa kampania społeczna śląskiej policji, katowickiego WORD-u i tamtejszego Związku Motorowego. Niedoświadczeni użytkownicy aut będą mogli przejść specjalne szkolenia. Za darmo.

Szkolenia skierowane są do kierowców od 18 do 25 roku życia. Warunek jest jeden: muszą posiadać prawo jazdy kategorii B. Szkolenia odbywają się dwa razy w miesiącu na terenie WORD Katowice. 

Czego można się na nich nauczyć? Ćwiczona jest bezpieczna jazda samochodem, czas reakcji kierowcy oraz odpowiednie zachowanie użytkowników dróg podczas wypadków.

– Celem prowadzonych szkoleń jest uświadomienie młodemu kierowcy jego ograniczonych umiejętności kierowania pojazdem, dążenie do obniżenia jego jego skłonności do podejmowania ryzyka drogowego oraz wskazanie skutków szybkiej i brawurowej jazdy pojazdem – mówi dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Katowicach Roman Bańczyk. – Chodzi o to, żeby pobudzić wyobraźnię kierowcy oraz zwrócić uwagę na konsekwencje wypadków drogowych.

Każda osoba, która chce wziąć udział w szkoleniu musi najpierw się zgłosić. Można to zrobić drogą telefoniczną (tel:32 200 11 33) lub przez internet ([email protected].).

Pierwsze zajęcia odbyły się 18 sierpnia.

 

jaz

4 komentarze do “Katowicki WORD kusi młodych kierowców”

  1. WORD Katowice – najbeszczelniejszy w Polsce ? otóż to właśnie WORD katowice zgotował niezłą bajzel właścicielom OSK – otóż WORD Katowice to jedyny WORD w Polsce w którym wymiana samochodu jest co 2 lata ! a wartość ów samochodu po upustach już dla OSK to 50 tysięcy złotych. „Szkoła Jazdy” powinna podjąć ten temat na łamach swojego czasopisma

  2. Pingback: https://www.dallasnews.com/marketplace/2023/09/29/phenq-reviews-legit-diet-pills-or-fat-burner-scam/

  3. Pingback: เว็บแท้

Dodaj komentarz