WORD w Jeleniej Górze zdecydował, że najkorzystniejszą ofertę na wdrożenie i obsługę systemu informatycznego przedstawił ITS/Sygnity. Słupski ośrodek ostateczną decyzję podejmie po serii testów.

Dyrektor jeleniogórskiego WORD Robert Tarsa stwierdził, że zarówno system PWPW/HP jak i ITS/Sygnity spełniają wszystkie wymagania zapisane w zapytaniu ofertowym. Wybrał więc tańszą ofertę. Złożył ją Instytut Transportu Samochodowego.


Wstępną decyzję o wybraniu oferty ITS/Sygnity podjął także Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Słupsku. Powodem także była cena. Jednak do środy obaj oferenci będą w Słupsku przeprowadzali testy swoich systemów. Wtedy zostanie podjęta ostateczna decyzja.


Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że ofertę ITS wybrał także Szczecin.

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0