Jelenia Góra z ITS, Słupsk wstępnie też

WORD w Jeleniej Górze zdecydował, że najkorzystniejszą ofertę na wdrożenie i obsługę systemu informatycznego przedstawił ITS/Sygnity. Słupski ośrodek ostateczną decyzję podejmie po serii testów.

Dyrektor jeleniogórskiego WORD Robert Tarsa stwierdził, że zarówno system PWPW/HP jak i ITS/Sygnity spełniają wszystkie wymagania zapisane w zapytaniu ofertowym. Wybrał więc tańszą ofertę. Złożył ją Instytut Transportu Samochodowego.

Wstępną decyzję o wybraniu oferty ITS/Sygnity podjął także Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Słupsku. Powodem także była cena. Jednak do środy obaj oferenci będą w Słupsku przeprowadzali testy swoich systemów. Wtedy zostanie podjęta ostateczna decyzja.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że ofertę ITS wybrał także Szczecin.

8 komentarzy do “Jelenia Góra z ITS, Słupsk wstępnie też”

  1. Spodziewałem się dominacji PWPW a niekoniecznie tak to może wyglądać. Decyduje ekonomia.
    Pytanie: jak to będzie wyglądało w przypadku, gdy starostwa będą używały aplikacji PWPW a WORDy ITS?

  2. Starostwa nie powinny odbierać systemu od PWPW jeżeli nie jest on otwarty do łatwej komunikacji z każdym dowolnym programem do zarządzania OSK a w szczególności systemami w WORD. To totalny absurd i robienie ludziom wody z mózgu, że tylko oprogramowanie PWPW może być kompatybilne z systemami w starostwach !!! To tak jakby Microsoft zaprogramował Windows tak, aby działaly tylko przeglądarki Internet Explorer a wszystkie inne Chrome, Mozilla i Opera nie mogły pod Windom działać !!! Apeluje do Winforu chyba macie prawników którzy mogli by zbadać sprawę. Klienci systemów SPSadmi od Was czekają aż weźmiecie się za te monopolistyczne działania !!!

  3. Pingback: hawaii mushrooms psychedelic​

  4. Pingback: pgslot

  5. Pingback: สล็อตวอเลท

  6. Pingback: dating app

Dodaj komentarz