ITS prezentuje nowy egzamin teoretyczny

egzamin teoretyczny na prawo jazdy

To krótki, trzyminutowy instruktaż, który pokazuje w jaki sposób powinno się postępowac podczas egzaminu w wojewódzkich ośrodkach ruchu drogowego.

N

35 komentarzy do “ITS prezentuje nowy egzamin teoretyczny”

     1. No dobra,płyty niech sobie mają te 680 pytan,ciekawe ile jest w programie egz.wew od nich,czy więcej i ile?
      Dajcie jakieś namiary gdzie to kupić! 🙂

    1. Ostatnie prezentowane pytanie jest niezgodne z ustawą. Prędkości w obszarze zabudowanym nie ustala się od świtu do zmierzchu , tylko od godz. 23.00 do 5.00 – 60 km/h a od 5.00 do 23.00 – 50 km/h. Jeżeli takich pytań jest więcej to nic dziwnego że trudno zdać egzamin.

    2. Film jak napisano jest instruktarzowy, pokazuje sposób zdawania, a nie jest ani egzaminem wewnętrznym, ani też pytania nie pochodzą z bazy pytań w WORD bo ta jest niejawna. dlatego treść pytań jest ledwo czytelna. Zastanówcie się jaki jest cel filmu (to nie jestbweryfikacja wiedzy). 🙂

    3. Pani Iwono ma pani rację ponieważ w bazie pytań egzaminacyjnych ITS 90% pytań jest znanych bo są to powtórzone pytania z tych które już obowiązywały, natomiast PWPW nie publikuje przykładowych pytań a nawet nie przedstawił DEMO jak egzamin ten będzie wyglądał, wprawdzie zrobił to papierowo i nieprzejrzyście ,.czego dobitnym dowodem że w Zielonej Górrze na 75 zdających zdały 2 osoby i Dyrektor WORD Podawane w środkch nasowego przekazu informacje o10% są nieprawdziwe ,podawane są w zaokrągleniu, procent ten jest niższy

    4. Nie wiem gdzie widzicie możliwość zakupu płytek czy egz.wew. sygnowane logiem ITSu….dzwoniłem właśnie do nich i Pan powiedział że dystrybucją ich oprogramowania zajmuje się firma…Im..e
     A oni nic nie sprzedają takiego…
     Co Wy na to??

      1. Chyba chcesz wykosić całą konkurencję 😉 Podobno image miał egzamin na podstawie ITS, ale go na razie wycofali, bo podobno pytania zawierały błędne odpowiedzi. Także grupa33 chwali się egzaminem, ale też na razie niedostęny.

        1. A u nas wczoraj jak byłam w sklepie to powiedzieli, że nie ma, bo zgłaszali instruktorzy błędy.

         1. Płytke to ja też mam i pisze tam o nadzorze Sygnity,ale to jednak „nadzór” a nie typowe pytania z ITS/Sygnity jak dobrze rozumiem,ale ciekawe co z egw.wew od im..e

         2. Pingback: ดีเอ็นเอเบท

         3. Pingback: https://www.kentreporter.com/reviews/phenq-reviews-urgent-side-effects-warning-honest-customer-truth/

         4. Pingback: 웹툰 사이트

         5. Pingback: check out this site

Dodaj komentarz