Do nagrania, gdzie instruktor wrzeszczał na kursantkę dotarła „Gazeta Wyborcza”

"Co ty, k... trzeci raz w Opolu jesteś i ani be, ani me k... . Po co ty jeździłaś przedtem? By spać k...? (...) Jaki jest kierunek na rondzie k... mać, pierd... poje..." - to tylko część obelg, które zaledwie przez półtorej minuty sypały się na głowę młodziutkiej kursantki z Opola.


Zachęcamy do posłuchania nagrania i zastanowieniu się, czy w naszym otoczeniu nie mamy do czynienia z instruktorami, którzy etykę zawodową mają sobie za nic. Zachęcamy również do dyskusji i dzielenia się refleksjami na ten temat. Prosimy o listy na adres: [email protected]


 Pełny artykuł oraz nagranie pod adresem:


http://opole.gazeta.pl/opole/1,35086,9093844,Jazda_na_maksa_z_bluzgami_na_kursantke.html#ixzz1E1p3CCS0


 


 red

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0