Instruktor bluzgał na kursantkę

nauka jazdy

Do nagrania, gdzie instruktor wrzeszczał na kursantkę dotarła „Gazeta Wyborcza”

„Co ty, k… trzeci raz w Opolu jesteś i ani be, ani me k… . Po co ty jeździłaś przedtem? By spać k…? (…) Jaki jest kierunek na rondzie k… mać, pierd… poje…” – to tylko część obelg, które zaledwie przez półtorej minuty sypały się na głowę młodziutkiej kursantki z Opola.

Zachęcamy do posłuchania nagrania i zastanowieniu się, czy w naszym otoczeniu nie mamy do czynienia z instruktorami, którzy etykę zawodową mają sobie za nic. Zachęcamy również do dyskusji i dzielenia się refleksjami na ten temat. Prosimy o listy na adres: [email protected]

 Pełny artykuł oraz nagranie pod adresem:

http://opole.gazeta.pl/opole/1,35086,9093844,Jazda_na_maksa_z_bluzgami_na_kursantke.html#ixzz1E1p3CCS0

 

 red

7 komentarzy do “Instruktor bluzgał na kursantkę”

  1. No i jezeli ktos mi powie ze w tym kraju jest jakakolwiek kontrona nad osrodkami to parskne smiechem.. Kraj urzedasow popapranych dla ktorych kwit sie liczy i godziny noce odbebnione a reszta to nie ich problem.. Na wymioty czlowiek bierze..

  2. Nie dość, że styl poniżej jakiejkolwiek krytyki, to jeszcze banialuki wciska, że nie trzeba sygnalizować zmiany kierunku jazdy.
    Dla mnie dno, ale za to karty jazd pewnie super wypełniane, więc super szkoleniowiec.

  3. Ech tyle się tego naczytałam, że sama miałam stracha, którą szkołę wybrać. Na szczęście u mnie nie ma mowy o takim zachowaniu instruktora ba rozmawiamy na luzie a sprzeczki to tylko w żartach i bez przekleństw. masakra powinni go zwolnić, każdy ma prawo do popełniania błędów ja bym wniosła pozew o obrażanie czy jak się to fachowo nazywa, ale bym nie popuściła a i postarałabym się o właściwą opinie OSK bo przecież taki ośrodek też jest odpowiedzialny za to kogo zatrudnia.

  4. Pingback: https://www.top5bestesingleboersen.de/redirect?url=https://mintmobile.co.za/

  5. Pingback: เพิ่มติดตาม

Dodaj komentarz