Grudzień Nr 12/2009 (48)

VAT KONTRA MARTWY SEZON. Podwyżki cen kursów od przyszłego roku są już prawie przesądzone, jednak szkoły jazdy wciąż mówią o „sezonie ogórkowym” w szkoleniach. Zdaniem części właścicieli ośrodków, rzetelne firmy nie mają się o co martwić.

USTAWA O KIERUJĄCYCH ZŁAPAŁA WIATR W ŻAGLE
Po długich oczekiwaniach 17 listopada br. Rada Ministrów przyjęła założenia do projektu ustawy o kierujących pojazdami. Lepiej wyszkoleni kierowcy i poprawa bezpieczeństwa na drogach – to główne cele wprowadzenia nowych przepisów.
ŁUK WRACA JAK BUMERANG
Starostwo oczekuje, abym był cudotwórcą albo krezusem – zżyma się szef jednej z lubelskich szkół jazdy. Jak na placu manewrowym o powierzchni 120 m2 wykonać wszystkie wymagane zadania kursanta? Pytanie to dręczy szkoleniowców od 10 stycznia 2006 roku.
DRUGIE CZYTANIE PAKIETU
Komisja Infrastruktury zajęła się poselskim projektem tzw. ustawy antykryzysowej dla transportu. Już na wstępie zarysowały się różnice zdań pomiędzy stroną rządową a społeczną.

1 komentarz do “Grudzień Nr 12/2009 (48)”

  1. Pingback: เว็บตรงไม่ผ่านเอเย่นต์ 2LOTVIP

Dodaj komentarz