Grabarczyk zawiadomił prokuraturę

Cezary Grabarczyk

Ministerstwo Infrastruktury na swojej stronie internetowej opublikowało oficjalny komunikat w sprawie nieprawidłowości w szkoleniach kierowców zawodowych organizowanych przez OZPTD (czytaj poniżej).

Komunikat:

Dnia 1 kwietnia 2011 roku Minister Infrastruktury Cezary Grabarczyk, działając w oparciu o art. 304 § 2 kpk, złożył zawiadomienie do Prokuratur Rejonowych: w Kępnie, Kielcach i Kościerzynie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez osoby prowadzące zajęcia szkoleniowe, organizowane przez Ogólnopolski Związek Pracodawców Transportu Drogowego w ośrodkach szkoleniowych tego Związku, polegającego na poświadczaniu nieprawdy w dokumentacji oraz przestępstwa polegającego na podżeganiu do popełnienia przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji. Jednocześnie Minister Infrastruktury polecił Wojewodom w trybie pilnym, w nadzorowanych przez nich ośrodkach szkoleniowych:

* sprawdzenie zgodności prowadzonego szkolenia z obowiązującymi programami,

* dokonanie przeglądu kadry wykładowców w zakresie posiadania odpowiednich kwalifikacji do prowadzenia zajęć,

* sprawdzenie czy w ośrodkach szkolenia istnieją mechanizmy nadzoru wewnętrznego nad prowadzonymi zajęciami,

* wzmożenie działań kontrolnych w ośrodkach szkolenia w zakresie prawidłowości realizacji programu szkolenia oraz prowadzonej dokumentacji związanej ze szkoleniem.

źródło: www.mi.gov.pl

3 komentarze do “Grabarczyk zawiadomił prokuraturę”

  1. Pingback: ความเป็นมา KA Gaming เกมยิงปลา

  2. Pingback: College Private in iraq

  3. Pingback: astro dab pen

Dodaj komentarz