Gorzów: walne bez wyborów [foto]

Gorzowskie Stowarzyszenie Wykładowców i Instruktorów Szkolenia Kierowców nie wybrało władz. Powód? Na sali nie było kworum. Kolejne walne zgromadzenie odbędzie się pod koniec maja.

Nie udało się także przeprowadzić innych punktów zaplanowanych w porządku obrad. Chodzi m.in. o zaprezentowanie sprawozdania z działalności stowarzyszenia oraz wniosków jego członków.

Podczas walnego zgromadzenia, które odbyło się w czwartek w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej, Gorzowskie Stowarzyszenie Wykładowców i Instruktorów Szkolenia Kierowców zdecydowało się za to przyznać Krzysztofowi Izajaszowi miano honorowego członka organizacji.

Wobec braku kworum najważniejszym wydarzeniem walnego zgromadzenia była wizyta Krzysztofa Ledziona i Michała Łydki – członków zarządu Stowarzyszenia KIEROWCA.PL. W swoim wystąpieniu Ledzion zachęcał członków GSWiISK do wstąpienia w szeregi organizacji. Namawiał także do otwarcia w Gorzowie biura regionalnego KIEROWCA.PL.

– Członkostwo w stowarzyszeniu niesie za sobą wiele korzyści – mówił Ledzion. – Umożliwia to m.in. udział w konferencjach, debatach i spotkaniach oraz bezpłatne konsultacje prawne z zakresu prawa, czy transportu drogowego. Dodatkowo członkowie KIEROWCA.PL nie ponoszą z tytułu przynależności do organizacji żadnych opłat. Stowarzyszenie powstało po to, żeby zintegrować całą branżę.

W samych superlatywach o Stowarzyszeniu KIEROWCA.PL wypowiadał się prezes GSWiISK – Władysław Drzazga.

– Jest to najlepsza organizacja, która potrafi bronić naszych interesów – mówił Drzazga.

 jaz

6 komentarzy do “Gorzów: walne bez wyborów [foto]”

  1. Pingback: Freepoc

  2. Pingback: buy Cialis online

  3. Pingback: แผ่น HPMC

  4. Pingback: k8bet club

Dodaj komentarz