Gorzowskie Stowarzyszenie Wykładowców i Instruktorów Szkolenia Kierowców nie wybrało władz. Powód? Na sali nie było kworum. Kolejne walne zgromadzenie odbędzie się pod koniec maja.

Nie udało się także przeprowadzić innych punktów zaplanowanych w porządku obrad. Chodzi m.in. o zaprezentowanie sprawozdania z działalności stowarzyszenia oraz wniosków jego członków.


Podczas walnego zgromadzenia, które odbyło się w czwartek w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej, Gorzowskie Stowarzyszenie Wykładowców i Instruktorów Szkolenia Kierowców zdecydowało się za to przyznać Krzysztofowi Izajaszowi miano honorowego członka organizacji.


Wobec braku kworum najważniejszym wydarzeniem walnego zgromadzenia była wizyta Krzysztofa Ledziona i Michała Łydki - członków zarządu Stowarzyszenia KIEROWCA.PL. W swoim wystąpieniu Ledzion zachęcał członków GSWiISK do wstąpienia w szeregi organizacji. Namawiał także do otwarcia w Gorzowie biura regionalnego KIEROWCA.PL.


- Członkostwo w stowarzyszeniu niesie za sobą wiele korzyści - mówił Ledzion. - Umożliwia to m.in. udział w konferencjach, debatach i spotkaniach oraz bezpłatne konsultacje prawne z zakresu prawa, czy transportu drogowego. Dodatkowo członkowie KIEROWCA.PL nie ponoszą z tytułu przynależności do organizacji żadnych opłat. Stowarzyszenie powstało po to, żeby zintegrować całą branżę.


W samych superlatywach o Stowarzyszeniu KIEROWCA.PL wypowiadał się prezes GSWiISK - Władysław Drzazga.


- Jest to najlepsza organizacja, która potrafi bronić naszych interesów - mówił Drzazga.


 jaz

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0