Gorzowskie Stowarzyszenie Wykładowców i Instruktorów Szkolenia Kierowców, podsumowało I półrocze 2011 r. w szkoleniu i egzaminowaniu kierowców.

Spotkanie branżowców odbyło się tradycyjnie w znakomitej scenerii restauracji "Leśna" w Lubniewicach w dniu 24 września 2011 r. Uczestniczyli w nim instruktorzy, właściciele szkół nauki jazdy, ich rodziny, a także osoby zaproszone. Oprócz podsumowania okresu szkolenia prezes Władysław Drzazga poinformował zebranych o kierunkach działania Stowarzyszenia oraz aktualnej sytuacji w przygotowaniach do wdrożenia w życie, Ustawy o kierujących pojazdami. Prezes wyróżnił szkoły nauki jazdy, pucharami oraz dyplomami za osiągnięcia pierwszych trzech miejsc w rankingu prowadzonym przez Stowarzyszenie gorzowskie. I miejsce zajęła szkoła Krzysztofa i Wiesława Witczyk z Gorzowa. II miejsce szkoła Walentego Reszkowskiego z Gorzowa oraz III miejsce szkoła Pawła Sobczaka z Witnicy.

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0