Gorzów podsumował półrocze

Gorzowskie Stowarzyszenie Wykładowców i Instruktorów Szkolenia Kierowców, podsumowało I półrocze 2011 r. w szkoleniu i egzaminowaniu kierowców.

Spotkanie branżowców odbyło się tradycyjnie w znakomitej scenerii restauracji „Leśna” w Lubniewicach w dniu 24 września 2011 r. Uczestniczyli w nim instruktorzy, właściciele szkół nauki jazdy, ich rodziny, a także osoby zaproszone. Oprócz podsumowania okresu szkolenia prezes Władysław Drzazga poinformował zebranych o kierunkach działania Stowarzyszenia oraz aktualnej sytuacji w przygotowaniach do wdrożenia w życie, Ustawy o kierujących pojazdami. Prezes wyróżnił szkoły nauki jazdy, pucharami oraz dyplomami za osiągnięcia pierwszych trzech miejsc w rankingu prowadzonym przez Stowarzyszenie gorzowskie. I miejsce zajęła szkoła Krzysztofa i Wiesława Witczyk z Gorzowa. II miejsce szkoła Walentego Reszkowskiego z Gorzowa oraz III miejsce szkoła Pawła Sobczaka z Witnicy.

8 komentarzy do “Gorzów podsumował półrocze”

 1. Gratulję Panu Władysławowi Drzazdze pasji i energji w prowadzeniu Gorzowskiego Stowarzszenia OSK , które udowadnia ,że nawet w tych nie najlepszych dla branży latach jest czas na promowanie postaw swoich członków.Właśnie tak zintegrowane środowisko w Gorzowie jest poważnym partnerem wszystkich władz a wtym oczywiście WORDu.
  Pozdrawiam W.Sz

  1. Dziękuję Wojtku za pochlebne słowa, które niewątpliwie dodają nam sił do pracy w integrowaniu
   środowiska instruktorów nauki jazdy. Dobrze byłoby, aby wszystkie stowarzyszenia doceniały istotny problem potrzeby bliskiej współpracy w środowisku szkoleniowców OSK.

 2. Pingback: psilocybin mushroom therapy denver​

 3. Pingback: ozempic comprar sin receta, comprar ozempic online, ozempic comprar, comprar ozempic

 4. Pingback: pgslot

 5. Pingback: her explanation

 6. Pingback: https://www.valuation-tribunals-wales.org.uk/fileadmin/resources/slider/page-1.html

 7. Pingback: More Help

Dodaj komentarz