Gorzów podsumował półrocze

Gorzowskie Stowarzyszenie Wykładowców i Instruktorów Szkolenia Kierowców, podsumowało I półrocze 2011 r. w szkoleniu i egzaminowaniu kierowców.

Spotkanie branżowców odbyło się tradycyjnie w znakomitej scenerii restauracji „Leśna” w Lubniewicach w dniu 24 września 2011 r. Uczestniczyli w nim instruktorzy, właściciele szkół nauki jazdy, ich rodziny, a także osoby zaproszone. Oprócz podsumowania okresu szkolenia prezes Władysław Drzazga poinformował zebranych o kierunkach działania Stowarzyszenia oraz aktualnej sytuacji w przygotowaniach do wdrożenia w życie, Ustawy o kierujących pojazdami. Prezes wyróżnił szkoły nauki jazdy, pucharami oraz dyplomami za osiągnięcia pierwszych trzech miejsc w rankingu prowadzonym przez Stowarzyszenie gorzowskie. I miejsce zajęła szkoła Krzysztofa i Wiesława Witczyk z Gorzowa. II miejsce szkoła Walentego Reszkowskiego z Gorzowa oraz III miejsce szkoła Pawła Sobczaka z Witnicy.

4 komentarze do “Gorzów podsumował półrocze”

  1. Gratulję Panu Władysławowi Drzazdze pasji i energji w prowadzeniu Gorzowskiego Stowarzszenia OSK , które udowadnia ,że nawet w tych nie najlepszych dla branży latach jest czas na promowanie postaw swoich członków.Właśnie tak zintegrowane środowisko w Gorzowie jest poważnym partnerem wszystkich władz a wtym oczywiście WORDu.
    Pozdrawiam W.Sz

    1. Dziękuję Wojtku za pochlebne słowa, które niewątpliwie dodają nam sił do pracy w integrowaniu
      środowiska instruktorów nauki jazdy. Dobrze byłoby, aby wszystkie stowarzyszenia doceniały istotny problem potrzeby bliskiej współpracy w środowisku szkoleniowców OSK.

  2. Pingback: psilocybin mushroom therapy denver​

  3. Pingback: ozempic comprar sin receta, comprar ozempic online, ozempic comprar, comprar ozempic

Dodaj komentarz